ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 21/04 ΕΥΓΕΝΟΥΣ ΑΜΙΛΛΑΣ 12:00:00 PM ΠΑΝΑΓΙΑ - ΡΑΧΩΝΙ 14 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 22/04 10:30:00 AM ΛΙΜΕΝΑΣ - (ΚΕΡΑΜΩΤΗ) - ΚΑΒΑΛΑ 05/20/18
Σαβ 21/04 Χ. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 02:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 22/04 12:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Σαβ 05/05 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ 12:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 06/05 10:30:00 AM INSHORE (ΦΙΔΟΝΗΣΙ) 10/20/18
Σαβ 05/05 ΑΝΟΙΞΗ 02:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 06/05 12:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Σαβ 12/05 ΒΑΛΚΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 12:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 13/05 10:30:00 AM INSHORE (ΦΙΔΟΝΗΣΙ ΑΡΕΘΟΥΣΑ) 05/15/18
Σαβ 12/05 ΦΑΝΑΡΙ 02:00:00 PM ΚΕΡΑΜΩΤΗ - ΦΑΝΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ 23 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 13/05 10:00:00 AM ΦΑΝΑΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ 40
Σαβ 26/05 REGATTA ΘΡΑΚΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ 11:00:00 AM ΘΑΣΟΣ - ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ 40 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας / Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Δευ 28/05 10:00:00 AM ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ - ΦΑΝΑΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ 33
Παρ 06/07 έως Τετ 11/07 FRIENDSHIP REGATTA ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ - ΑΗ ΣΤΡΑΤΗΣ - ΛΗΜΝΟΣ 108 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 11/08 ΕΥΠΛΟΥ Ι & ΙΙ 12:00:00 PM INSHORE 04/06/18 Club Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Κυρ 12/08 12:00:00 PM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 04/06/18
Σαβ 29/09 ΘΑΣΟΣ 02:00:00 PM ΚΑΒΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΡΑΧΗ ΘΑΣΟΥ 17 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 30/09 10:00:00 PM ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ ΘΑΣΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ 22
Σαβ 06/10 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β' 12:00:00 PM ΠΑΝΑΓΙΑ - ΡΑΧΩΝΙ ΘΑΣΟΥ 14 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 07/10 10:30:00 AM ΛΙΜΕΝΑΣ - (ΚΕΡΑΜΩΤΗ) - ΚΑΒΑΛΑ 05/20/18
Σαβ 06/10 ΝΕΑΠΟΛΙΣ 02:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 08/01/39 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 07/10 12:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 08/01/39
Σαβ 13/10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 12:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 14/10 10:30:00 AM INSHORE (ΑΡΕΘΟΥΣΑ) 10/20/18
Σαβ 13/10 ΚΑΒΑΛΑ 02:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39 ORCi Club Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 14/10 12:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Σαβ 20/10 έως Κυρ 21/10 ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ 11:00:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 4*8 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Σαβ 27/10 ΣΑΟΣ Ι & ΙΙ 12:00:00 PM OFFSHORE 22 Club Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Κυρ 28/10 10:00:00 AM OFFSHORE 22
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 27/05 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΤΕΜΙΣ" ΦΟΥΝΤΙ ( Α Ν Α Β Λ Η Θ Η Κ Ε ) 10:00:00 AM ΑΡΤΕΜΙΣ - ν.ΦΟΥΝΤΙ 12 ORCi Club ΙΟΑΘΑ
Σαβ 27/05 ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ 10:00:00 AM ΛΑΥΡΙΟ - ΚΕΑ 15 ORCi Club ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Κυρ 28/05 10:00:00 AM ΚΕΑ - ΛΑΥΡΙΟ 15
Κυρ 28/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΑΡΙΟΥ ΖΑΜΠΕΛΗ / ΜΑΚΗ ΒΑΡΘΗ 11:00:00 AM περ.ΝΗΣΩΝ 22 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Παρ 09/06 ΜΑΡΜΑΡΙ 08:00:00 PM ΡΑΦΗΝΑ - ΑΚΙΟ - ΜΑΡΜΑΡΙ 16 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Σαβ 10/06 INSHORE 11:00:00 AM ΠΑΡΑΚΤΙΑ 6 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Κυρ 11/06 ΑΛΚΥΩΝΗ 11:00:00 AM ΜΑΡΜΑΡΙ - ΑΚΙΟ - ΡΑΦΗΝΑ 16 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Σαβ 17/06 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΤΕΜΙΣ" ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ( Α Ν Α Β Λ Η Θ Η Κ Ε ) 10:00:00 AM ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΕΑ 23 ORCi Club ΙΟΑΘΑ
Κυρ 18/06 10:00:00 AM ΚΕΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 23
Σαβ 24/06 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 10:00:00 AM ΛΑΥΡΙΟ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ 16 ORCi Club ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Κυρ 25/06 11:00:00 AM περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12
Σαβ 01/07 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΤΕΜΙΣ" ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 10:00:00 AM ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΜΑΡΙ 16 ORCi Club ΙΟΑΘΑ
Κυρ 02/07 περ.ΠΕΤΑΛΙΩΝ 11:00:00 AM περ.ΝΗΣΩΝ 31 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Παρ 14/07 12ο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 06:00:00 PM ΤΡΙΓΩΝΑ 05/10/18 ORCi Club ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Σαβ 15/07 11:00:00 AM ΟΡΣΑ - ΠΡΥΜΑ 8
Κυρ 16/07 11:00:00 AM περ. ΝΗΣΩΝ 12
Σαβ 02/09 ΚΑΡΥΣΤΟΣ 11:00:00 AM ΡΑΦΗΝΑ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 22 ORCi Club ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ
Κυρ 03/09 11:00:00 AM ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΡΑΦΗΝΑ 22
Κυρ 10/09 PIERO PIERONI 10:00:00 AM ΛΑΥΡΙΟ - ΑΡΣΙΔΑΣ - ΛΑΥΡΙΟ 26 ORCi Club ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Κυρ 10/09 "ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΤΕΜΙΣ" ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 10:00:00 AM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 8 ORCi Club ΙΟΑΘΑ
Σαβ 16/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 1 11:00:00 AM INSHORE 10 ORCi Club ΙΟΑΘΑ / ΝΑΣΠΟΡ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Κυρ 17/09 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΡΑΦΤΗ 11:00:00 AM ΑΡΤΕΜΙΔΑ - Ν.ΡΑΦΤΗΣ - ΑΡΤΕΜΙΔΑ 12 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Σαβ 23/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 2 11:00:00 AM ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ 18 ORCi Club ΙΟΑΘΑ / ΝΑΣΠΟΡ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Κυρ 24/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 3 11:00:00 AM ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ 14 ORCi Club ΙΟΑΘΑ / ΝΑΣΠΟΡ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Σαβ 07/10 ΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 2 11:00:00 AM ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 21 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ
Κυρ 08/10 11:00:00 AM ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 21
Κυρ 08/10 ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ 10:00:00 AM περ.ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥ 16 ORCi Club ΝΑΟ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ
Σαβ 21/10 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΗ 11:00:00 AM περ.ΝΗΣΩΝ 12 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ
Κυρ 22/10 ΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1 11:00:00 AM ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - περ.ΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 33 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 08/04 ΓΛΑΥΚΗ 03:30:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ
Κυρ 09/04 ΒΟΗΕΜΕ 02:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ
Σαβ 22/04 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΞΗ Ι 03:30:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ
Κυρ 23/04 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΞΗ ΙΙ 02:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ
Σαβ 29/04 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ Ι 11:00:00 AM OFFSHORE 45 Club ΝΟΑΘ NOΘ ΝΑΟΚΘ
Κυρ 30/04 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ INSHORE 12:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Δευ 01/05 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ ΙI 11:00:00 AM OFFSHORE 45 ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Σαβ 06/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ IV 03:30:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 07/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ V 02:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 13/05 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΞΗ VI 03:30:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Κυρ 14/05 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΟΙΞΗ VII 02:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ NOΘ ΝΑΟΚΘ
Σαβ 20/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ VIII INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 21/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ IΧ INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 27/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ Χ 03:30:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 28/05 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΧΙ 11:00:00 AM ΝΟΘ - ΕΠΑΝΩΜΗ - ΝΟΘ 35 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Παρ 09/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΙΙΙ 07:00:00 PM ΝΟΘ - ΣΑΝΗ 46 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 11/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΙV 11:00:00 AM ΣΑΝΗ - ΝΟΘ 46 ORCi Club IRC ΝΟΘ NAOKΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 17/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ V INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 18/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ VI INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Παρ 23/06 έως Κυρ 25/06 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΩΚΕΑΝΟΠΟΡΩΝ 07:00:00 PM OFFSHORE 100 ORCi Club X-35 ΝΟΑΘ
Παρ 30/06 έως Τρι 04/07 FRIENDSHIP REGATTA ΘΑΣΟΣ - ΛΗΜΝΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ORCi Club NAOKΘ / ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Σαβ 29/07 έως Σαβ 05/08 NORTH AEGEAN CUP ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ /INSHORE/OFFSHORE ORCi Club IRC ΝΟΘ
Δευ 07/08 έως Κυρ 13/08 ΔΙΕΘΝΗ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Β.ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΚΟΠΕΛΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ, INSHORE, OFFSHORE ORCi Club IRC ΝΟΑΘ
Σαβ 02/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Ι ΝΑΟΚΘ - ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 03/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΙΙ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ - ΝΑΟΚΘ ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 09/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ Ι INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 10/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΙΙ INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 16/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΙΙΙ 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 17/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ ΙV 02:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 23/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ V 03:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Κυρ 24/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ VI 01:00:00 PM INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ORCi Club ΝΟΑΘ NOΘ ΝΑΟΚΘ
Σαβ 30/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ Ι INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΑΟΘ
Κυρ 01/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΙΙ INSHORE ORCi Club IRC NAOKΘ ΝΟΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 07/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΙΙΙ 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Κυρ 08/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΙV 02:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ ΝΟΑΘ
Σαβ 14/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ V 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 15/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ VI 01:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 21/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ VII 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 22/10 ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ VIII 01:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ 06/15/18 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 04/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ Ι 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ORCi ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Κυρ 05/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΙΙ 01:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Σαβ 18/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΙΙΙ 03:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ORCi Club ΝΟΑΘ ΝΟΘ ΝΑΟΚΘ
Κυρ 19/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΙV 01:00:00 PM INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΗ ORCi Club ΝΟΑΘ NOΘ ΝΑΟΚΘ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Τετ 29/03 CORFU CUP 03:30:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*6 ORCi Club ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Τετ 05/04 CORFU CUP 03:30:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*6 ORCi Club ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Τετ 12/04 CORFU CUP 03:30:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*6 ORCi Club ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Τετ 19/04 CORFU CUP 03:30:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*6 ORCi Club ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Σαβ 22/04 ΚΑΣΣΙΩΠΗ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΑΣΣΙΩΠΗ 10 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 23/04 11:00:00 AM ΚΑΣΣΙΩΠΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ 11
Σαβ 06/05 Δ.ΤΑΓΙΑΣ 04:00:00 PM ΛΕΥΚΙΜΜΗ - ΠΑΡΓΑ 17 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σαβ 20/05 ΕΝΩΣΗΣ ΕΠΤΑΝΗΣΩΝ 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 36 ORCi Club ΝΟ ΚΕΦ & ΙΘ / ΑΝΟΖ
Κυρ 21/05 11:00:00 AM ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 8
Σαβ 20/05 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 12:30:00 PM ΛΥΓΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) - ΓΑΪΟΣ 21 ORCi Club ΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Κυρ 21/05 11:00:00 AM ΓΑΪΟΣ- ΛΥΓΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 18
Σαβ 27/05 ΓΥΡΟΣ ΠΑΞΩΝ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΓΥΡΟΣ ΠΑΞΩΝ - ΛΑΚΚΑ 38 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σαβ 03/06 ΔΙΑΠΟΝΤΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 05:00:00 PM ΚΑΣΣΙΩΠΗ - ΔΙΑΠΟΝΤΙΑ 35 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετ 07/06 BRINDISI - CORFU 01:00:00 PM OFFSHORE 109 ORCi Club ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Σαβ 10/06 ΒΟΡΕΙΟΣ ΔΙΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 02:00:00 PM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΥΛΛΗΝΗ 16 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κυρ 11/06 11:00:00 AM ΚΥΛΛΗΝΗ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 16
Σαβ 17/06 ΠΕΤΡΙΤΗ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΕΤΡΙΤΗΣ 10 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 18/06 12:00:00 PM ΠΕΤΡΙΤΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 11
Σαβ 24/06 ΝΟΤΙΟΣ ΔΙΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΤΑΚΟΛΟ 23 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κυρ 25/06 11:00:00 AM ΚΑΤΑΚΟΛΟ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 23
Σαβ 24/06 ΚΑΡΝΟΣ 12:00:00 PM ΠΑΛΑΙΡΟΣ - ΚΑΛΑΜΟΣ 13 ORCi Club IRC ΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 25/06 11:00:00 AM ΚΑΛΑΜΟΣ - ΠΑΛΑΙΡΟΣ 17
Σαβ 01/07 ΔΙΑΣ 11:00:00 AM ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΔΙΑΣ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 19 ORCi Club ΝΟ ΚΕΦ & ΙΘ
Σαβ 01/07 ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 02/07 12:00:00 PM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 6
Κυρ 02/07 ΒΑΤΣΑ 11:00:00 AM ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΒΑΤΣΑ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 18 ORCi Club ΝΟ ΚΕΦ & ΙΘ
Κυρ 02/07 ΓΟΛΕΜΗΣ 02:00:00 PM ΛΕΥΚΑΔΑ - ΠΡΕΒΕΖΑ - ΛΕΥΚΑΔΑ 14 ORCi Club ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Δευ 03/07 έως Σαβ 08/07 CORFU CHALLENGE MAXI 72 ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ / COASTAL RACE 10*6 / 52 ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ
Σαβ 08/07 ΠΟΡΟΣ - ΒΑΘΥ 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΟΡΟΣ (ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ) 22 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κυρ 09/07 11:00:00 AM ΠΟΡΟΣ - ΒΑΘΥ (ΙΘΑΚΗΣ) 16
Κυρ 23/07 ΤΡΙΓΩΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 06:00:00 PM ΛΙΜΕΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 8 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Σαβ 29/07 ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 04:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ 6 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 30/07 03:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ 6
Κυρ 06/08 28η ΔΙΕΘΝΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΙΟΝΙΟΥ INSHORE (Κέρκυρα) ORCi Club IRC ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Δευ 07/08 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΞΟΙ
Τρι 08/08 ΠΑΞΟΙ - ΙΘΑΚΗ
Πεμ 10/08 ΙΘΑΚΗ - ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Σαβ 12/08 INSHORE (Κεφαλονιά)
Σαβ 19/08 ΓΥΡΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 12:00:00 PM ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΛΙΜΩΝ - ΚΕΡΙ 30 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κυρ 20/08 11:00:00 AM ΚΕΡΙ - ΛΙΜΕΝΑΣ 16
Σαβ 26/08 έως Κυρ 27/08 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 6 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Παρ 01/09 έως Κυρ 03/09 CORFU CLASSIC YACHT RACE ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 03/09 ΑΡΚΟΥΔΙ 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΡΚΟΥΔΙ (ΗΛΕΙΑΣ) - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 25 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Σαβ 09/09 ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 02:00:00 PM ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΒΑΡΔΙΑΝΟΙ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 14 ORCi Club ΝΟ ΚΕΦ & ΙΘ
Κυρ 10/09 11:00:00 AM ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ 6
Σαβ 09/09 ΜΟΥΡΤΟΣ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΜΟΥΡΤΟΣ 18 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 10/09 11:00:00 AM ΜΟΥΡΤΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 19
Κυρ 17/09 CARETTA-CARETTA 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΜΑΡΑΘΟΝΗΣΙ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 30 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Παρ 22/09 ΑΝΔΡΕΑ ΖΗΡΩ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ 28 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυρ 24/09 11:00:00 AM ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ - ΚΕΚΡΥΡΑ 29
Σαβ 30/09 ΜΑΡΙΝΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ 02:00:00 PM ΛΕΥΚΑΔΑ - ΜΕΓΑΝΗΣΙ 10 ORCi Club ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κυρ 01/10 11:00:00 AM ΜΕΓΑΝΗΣΙ - ΛΕΥΚΑΔΑ 10
Σαβ 07/10 ΙΟΝΙΩΝ ΝΑΥΜΑΧΩΝ 11:00:00 AM ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 12 ORCi Club ΑΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Κυρ 08/10 06:00:00 PM ΛΙΜΕΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 10
Σαβ 07/10 ΣΑΓΙΑΔΑ 04:00:00 PM ΚΕΡΚΥΡΑ - ΣΑΓΙΑΔΑ 10 ORCi Club ΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Παρ 27/10 έως Κυρ 29/10 IONIOY ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ / περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 5*6 / 14 ORCi Club ΑΟ ΙΘΑΚΗΣ "ΠΡΟΟΔΟΣ" / ΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ / ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ / ΝΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
Σαβ 11/11 ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΝΑΥΤIKΩΝ 09:30:00 AM περ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 43 ORCi Club ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κυρ 03/12 ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ 11:00:00 AM ΛΥΓΙΑ - ν.ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ - ΛΥΓΙΑ 9 ORCi Club ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Κυρ 23/04 ΑΒΑΝΤΙΣ 1 10:30:00 AM INSHORE 16 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 06/05 ΑΛΙΒΕΡΙ 10:30:00 AM ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 07/05 10:30:00 AM ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Σαβ 13/05 ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ 01:30:00 PM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Σαβ 20/05 ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 10:30:00 AM ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 27 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 21/05 10:30:00 AM ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 27
Σαβ 27/05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ 11:00:00 AM ΡΑΧΕΣ - περ.ΛΙΧΑΔΟΝΗΣΙΩΝ - ΡΑΧΕΣ 14 ORCi Club ΝΟ ΡΑΧΩΝ
Σαβ 03/06 XXVIII ΒΟΡΕΙΩΝ ΣΠΟΡΑΔΩΝ 10:00:00 AM ΣΚΟΠΕΛΟΣ - ΣΤ.ΒΑΛΑ ΠΕΛΕΡΙΣΑ - ΣΤ.ΒΑΛΑ 12/30/18 ORCi Club IRC ΙΟΒΑΘ
Κυρ 04/06 10:00:00 AM ΣΤ.ΒΑΛΑ - ν.ΑΔΕΛΦΙΑ - ΣΚΟΠΕΛΟΣ 21
Σαβ 10/06 24ος ΡΑΧΩΝ 11:00:00 AM ΡΑΧΕΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΣ - ΡΑΧΕΣ 30 ORCi Club ΝΟ ΡΑΧΩΝ
Κυρ 11/06 ΝΙΚΟΣ ΜΑΜΗΣ 11:00:00 AM παρ.ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ - περ.σημαντηρων & νησων - παρ.ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ 15 ORCi Club ΝΟ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
Σαβ 17/06 ΚΥΖΙΚΟΣ 02:00:00 PM INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2*8 ORCi Club ΝΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
Κυρ 18/06 11:00:00 AM OFFSHORE 21
Παρ 23/06 ΚΩΣΤΑΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 05:30:00 PM ΧΑΛΚΙΔΑ - ΛΙΜΝΗ 22 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 25/06 10:30:00 AM ΛΙΜΝΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ 22
Σαβ 24/06 ΕΛΥΜΝΙΟΝ 02:30:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 15 ORCi Club Platu 25 ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΪΑΣ
Σαβ 24/06 έως Σαβ 25/06 ΒΟΛΟΣ Ι & ΙΙ 03:30:00 PM ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 2*6 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Σαβ 08/07 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ν. ΤΡΙΚΕΡΩΝ 02:30:00 PM περ.ΝΗΣΩΝ*2 14 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Σαβ 08/07 ΛΙΧΑΣ 11:00:00 AM ΡΑΧΕΣ - ΛΙΧΑΔΟΝΗΣΙΑ - ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΣ - ΡΑΧΕΣ 20 ORCi Club ΝΟ ΡΑΧΩΝ
Παρ 14/07 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ 05:30:00 PM INSHORE 9 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 15/07 10:30:00 AM OFFSHORE 24
Κυρ 16/07 10:30:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2*8
Σαβ 22/07 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 10:30:00 AM ΣΚΑΛΑ - περ.ΑΤΑΛΑΝΤΟΝΗΣΟΥ - ΣΚΑΛΑ*2 18 ORCi Club ΝΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Σαβ 29/07 ΑΦΑΝΗΣ ΝΑΥΤΗΣ 02:30:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 16 ORCi Club Platu 25 ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΪΑΣ
Σαβ 05/08 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 02:00:00 PM ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΪΑΣ - ΣΚΑΛΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13 ORCi Club ΝΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ / ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Κυρ 06/08 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΙΙ 10:30:00 AM ΣΚΑΛΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΛΙΜΝΗ 13 ORCi Club Platu 25 ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΪΑΣ
Σαβ 26/08 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 11:00:00 AM παρ.ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ - ΓΙΑΛΤΡΑ - παρ.ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ 20 ORCi Club ΝΟ ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
Σαβ 02/09 ΝΟΝ STOP 10:30:00 AM ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΠΟΡΤΟ ΜΠΟΥΦΑΛΟ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 50 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 09/09 ΑΙΟΛΟΣ / Α.ΛΙΑΠΠΗ 11:00:00 AM ΚΑΤΩ ΓΑΖΕΑ - ν.ΤΡΙΚΕΡΩΝ - Κ.ΓΑΖΕΑ 22 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Κυρ 10/09 ΑΒΑΝΤΙΣ 2 10:30:00 AM INSHORE 19 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 16/09 ΔΙΑΥΛΟΣ ΩΡΕΩΝ 11:00:00 AM ΩΡΕΟΙ - ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΩΡΕΟΙ 22 ORCi Club ΝΟ ΔΙΑΥΛΟΥ ΩΡΕΩΝ
Σαβ 16/09 ΩΡΕΟΙ ΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ 11:00:00 AM ΡΑΧΕΣ - ΩΡΕΟΙ 17 ORCi Club ΝΟ ΡΑΧΩΝ
Κυρ 17/09 11:00:00 AM ΩΡΕΟΙ - ΡΑΧΕΣ 17
Κυρ 17/09 ΩΡΕΩΝ 12:00:00 PM ΩΡΕΟΙ - ΒΟΛΟΣ 28 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Σαβ 16/09 ΒΑΤΙΚΑΛΕΙΑ 10:30:00 AM ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20 ORCi Club ΝΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
Κυρ 17/09 10:30:00 AM ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Σαβ 30/09 ΦΙΛΙΑ 03:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2*8 ORCi Club ΝΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ / ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Κυρ 01/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1 10:30:00 AM INSHORE 20 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 07/10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ 01:30:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 17 ORCi Club Platu 25 ΝΟ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒΟΪΑΣ
Σαβ 07/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ 11:00:00 AM ΒΟΛΟΣ - ν.ΤΡΙΚΕΡΙ - ΑΧΙΛΛΕΙΟ 27 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Κυρ 08/10 11:00:00 AM ΑΧΙΛΛΕΙΟ - ν.ΤΡΙΚΕΡΙ - ΒΟΛΟΣ 27
Κυρ 15/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2 10:30:00 AM INSHORE 23 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 21/10 ΛΑΚΗ ΖΑΜΑΝΗ 11:00:00 AM ΒΟΛΟΣ - ΜΗΛΙΝΑ 18 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Κυρ 22/10 11:00:00 AM ΜΗΛΙΝΑ - ΒΟΛΟΣ 18
Σαβ 21/10 ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 10:30:00 AM ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΟΜΟΣ 27 ORCi Club ΝΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
Κυρ 22/10 10:30:00 AM ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 27
Κυρ 05/11 ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΛΑΓΟΥ 10:30:00 AM INSHORE 11 ORCi Club Platu 25 ΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σαβ 11/11 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 11:00:00 AM ΒΟΛΟΣ - ν.ΜΙΚΡΑ - ΜΙΤΖΕΛΑ 21 ORCi Club ΙΟΒΑΘ
Κυρ 12/11 11:00:00 AM ΜΙΤΖΕΛΑ - ν.ΜΙΚΡΑ - ΒΟΛΟΣ 21
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Κυρ 15/01 ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ν.ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ 12 Club ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 05/02 ΝΕΑΡΧΟΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ΘΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ 12 ORCi Club ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 19/03 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ν.ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ 12 Club ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 02/04 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ΤΕΡΣΑΝΑΣ - ΘΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ 18 ORCi Club ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Σαβ 29/04 ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΟΙ 10:00:00 AM ΧΑΝΙΑ - ΡΕΘΥΜΝΟ 31 ORCi Club ΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 30/04 10:00:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 12
Δευ 01/05 10:00:00 AM ΡΕΘΥΜΝΟ - ΧΑΝΙΑ 31
Κυρ 14/05 ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 10:00:00 AM ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΠΕΛΑΓΙΑ - ΝΤΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 30 ORCi Club ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Σαβ 03/06 ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ 27,5 ORCi Club ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Δευ 05/06 10:30:00 AM ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ - ΧΑΝΙΑ 27,5
Σαβ 10/06 SUMMER CUP 10:00:00 AM ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΠΑΛΙ ή ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20 ORCi Club ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυρ 11/06 10:00:00 AM ΜΠΑΛΙ ή ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 20
Κυρ 17/09 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 10:30:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 Club ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Σαβ 07/10 ΝΙΚΟΣ ΚΟΖΩΝΑΚΗΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ΜΑΡΑΘΙ 17,5 ORCi Club ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 08/10 10:30:00 AM ΜΑΡΑΘΙ - ΧΑΝΙΑ 17,5
Κυρ 05/11 ΝΤΙΑ 10:00:00 AM ΗΡΑΚΛΕΙΟ - περ. ΝΤΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 22 ORCi Club ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυρ 19/11 ΚΑΝΑΡΗΣ 10:30:00 AM ΧΑΝΙΑ - ν.ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΧΑΝΙΑ 12 Club ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Σαβ 02/12 ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ 10:30:00 AM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 16 ORCi Club ΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
Κυρ 03/12 10:30:00 AM 3 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 4*3
Σαβ 02/12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ "Γεώργιος Κυπριωτάκης " 10:00:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 3*6 ORCi Club J24 ΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυρ 03/12 10:00:00 AM ΗΡΑΚΛΕΙΟ - περ.ΝΤΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 18
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 22/04 ΤΑΜΑ 09:55:00 AM ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 22 ORCi Club ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Κυρ 23/04 11:55:00 AM ΠΑΝΟΡΜΙΤΙΣ - ΡΟΔΟΣ 21
Παρ 28/04 ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 02:30:00 PM ΣΥΡΟΣ - ΤΗΝΟΣ 12 ORCi Club IRC ΝΟ ΣΥΡΟΥ / ΝΟ ΤΗΝΟΥ / ΝΟ ΠΑΡΟΥ
Σαβ 29/04 11:00:00 AM ΤΗΝΟΣ - ΠΑΡΟΣ 26
Κυρ 30/04 10:00:00 AM ΠΑΡΟΣ - ΣΥΡΟΣ 23
Σαβ 29/04 ΦΩΚΟΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ - ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 18 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Κυρ 30/04 10:00:00 AM ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ - ΦΟΥΡΝΟΙ 20
Δευ 01/05 10:00:00 AM ΦΟΥΡΝΟΙ - ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 38
Σαβ 13/05 έως Κυρ 14/05 ΤΡΙΓΩΝΑ 10:55:00 AM INSHORE 2*6 ORCi Club ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Σαβ 20/05 ΑΝΕΜΟΣ ΦΙΛΙΑΣ 10:00:00 AM ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ν.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 12,6 ORCi Club IRC ΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Κυρ 21/05 10:00:00 AM INSHORE / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 12
Κυρ 21/05 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00:00 AM ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ν.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 12 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Σαβ 27/05 ΣΥΜΗ 09:55:00 AM ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗ 22 ORCi Club ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Κυρ 28/05 11:55:00 AM ΣΥΜΗ - ΡΟΔΟΣ 20
Παρ 02/06 ΡΟΙΚΟΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΒΑΘΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ 18 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Σαβ 03/06 10:00:00 AM ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΑΡΚΙΟΙ 25
Κυρ 04/06 10:00:00 AM ΑΡΚΙΟΙ - ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ 10
Δευ 05/06 10:00:00 AM ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ - ΣΑΜΟΣ 18
Σαβ 03/06 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΛΕΣΒΟΥ CIRCUMNAVIGATE LESVOS ISLAND 09:00:00 AM ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΜΟΛΥΒΟΣ 30 ORCi Club IRC ΛΟΙΑΘ
Κυρ 04/06 10:00:00 AM ΜΟΛΥΒΟΣ - ΕΡΡΕΣΟΣ 36
Δευ 05/06 10:00:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ (ΠΛΩΜΑΡΙ) 10
Τετ 07/06 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1 04:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 11/06 ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ 10:00:00 AM περ.ν.ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ (ΑΠΟ ΛΑΚΚΙ) 20 Club ΝΟ ΛΕΡΟΥ
Τετ 14/06 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2 04:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Σαβ 17/06 CHANNEL REGATTA 09:55:00 AM ΡΟΔΟΣ - ΣΕΣΚΛΙ 17 ORCi Club IRC ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Κυρ 18/06 09:55:00 AM ΠΑΝΟΡΜΙΤΙΣ - ΧΑΛΚΗ 21
Δευ 19/06 11:55:00 AM ΧΑΛΚΗ - ΡΟΔΟΣ 22
Κυρ 18/06 ΝΕΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΩΝ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΜΙΜΗΝ ΒΑΘΕΟΣ 4*5 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Τετ 21/06 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 3 04:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 02/07 OFFSHORE (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΒΑΘΗ - ΑΥΛΑΚΙΑ - ΒΑΘΗ 12 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Τετ 05/07 ΝΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΩΝ 04:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Τετ 05/07 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 4 04:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Δευ 17/07 RODOS CUP 09:55:00 AM ΚΩΣ - ΤΗΛΟΣ 31 ORCi Club IRC ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Τρι 18/07 09:55:00 AM ΤΗΛΟΣ - ΝΙΣΥΡΟΣ 17
Πεμ 20/07 09:55:00 AM ΝΙΣΥΡΟΣ - ΣΥΜΗ 30
Παρ 21/07 09:55:00 AM ΣΥΜΗ - ΡΟΔΟΣ 20
Τετ 19/07 BARBAROSSA CUP 04:00:00 PM INSHORE 10 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Σαβ 22/07 03:00:00 PM ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 13
Κυρ 23/07 03:00:00 PM ΧΑΡΑΜΙΔΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 10
Κυρ 23/07 ΚΑΠΕΤΑΝ ΛΑΧΑΝΑΣ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΒΑΘΥ - ΚΕΡΒΕΛΗ 10 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Δευ 24/07 10:00:00 AM ΚΕΡΒΕΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ 8
Τετ 02/08 WOMEN'S W-T RACE (WINDWARD TREBLE) 04:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 10 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Τετ 02/08 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 5 04:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 06/08 ΑΝΔΡΕΑ ΜΙΑΟΥΛΗ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΚΑΡΑΒΟΠΕΤΡΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ 10 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Κυρ 13/08 ΚΑΛΑΠΟΔΙ 10:00:00 AM περ.ν.ΚΑΛΑΠΟΔΙ (ΑΠΟ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ) 18 ΝΟ ΛΕΡΟΥ
Κυρ 13/08 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ (ΕΚΤΟΣ RL) 10:00:00 AM ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΣΑΜΙΟΠΟΥΛΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ 18 Club ΝΟ ΣΑΜΟΥ
Κυρ 20/08 AEGEAN REGATTA 09:55:00 AM ΠΑΤΜΟΣ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ 52 ORCi Club IRC ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Τρι 22/08 09:55:00 AM ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ - ΝΙΣΥΡΟΣ 37
Πεμ 24/08 09:55:00 AM ΝΙΣΥΡΟΣ - ΡΟΔΟΣ 52
Σαβ 26/08 09:55:00 AM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
Κυρ 10/09 ΚΑΡΑΒΟΓΙΑΝΝΟΣ 10:00:00 AM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Κυρ 10/09 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 1 12:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 11/09 GORAN SCHILDT REGATTA 10:00:00 AM ΛΑΚΚΙ ΛΕΡΟΥ - ΛΕΙΨΟΙ 18 Club ΝΟ ΛΕΡΟΥ
Δευ 12/09 10:00:00 AM ΛΕΙΨΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΣΑΜΟΥ 30
Τρι 13/09 10:00:00 AM ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ - ΠΑΤΜΟΣ 30
Τετ 14/09 10:00:00 AM ΠΑΤΜΟΣ - ΛΑΚΚΙ 20
Σαβ 16/09 έως Κυρ 17/09 ΝΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΩΝ 10:55:00 AM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*6 / 14 ORCi Club ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Κυρ 17/09 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2 12:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 24/09 LOST IN THE SEA 10:00:00 AM COASTAL 12 ORCi Club ΛΟΙΑΘ
Τρι 26/09 ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ 10:00:00 AM περ.ν.ΛΕΡΟΥ (ΑΠΟ ΛΑΚΚΙ) 24 Club ΝΟ ΛΕΡΟΥ
Σαβ 30/09 ΣΥΜΗ 09:55:00 AM ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗ 21,5 ORCi Club ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ
Κυρ 01/10 11:55:00 AM ΣΥΜΗ - ΡΟΔΟΣ 19,7
Σαβ 07/10 AUTOMN RACE 10:00:00 AM ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΤΑΡΤΙ 13,1 ORCi Club IRC ΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Κυρ 08/10 10:00:00 AM ΤΑΡΤΙ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 13,1
Κυρ 15/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 3 12:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Κυρ 22/10 ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 4 12:00:00 PM COASTAL / WINDWARD LEEWARD 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΧΙΟΥ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 03/06 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.ΚΑΡΕΛΙΑ 01:00:00 PM ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΡΩΝΗ 15 ORCi Club ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ
Κυρ 04/06 01:00:00 PM ΚΟΡΩΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ 15
Δευ 05/06 11:00:00 AM ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 30
Σαβ 01/07 ΜΑΝΗ 12:00:00 PM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 8 ORCi Club ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
Κυρ 02/07 11:00:00 AM ΛΙΜΕΝΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 25
Σαβ 08/07 ΒΑΣ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 12:30:00 PM ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΡΩΝΗ 17 ORCi Club ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
Κυρ 09/07 12:00:00 PM ΚΟΡΩΝΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 17
Σαβ 09/09 18η ΙΣΤΙΟΠΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (GRAND PRIX) 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4 ORCi Club ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ
Κυρ 10/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Σαβ 16/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Κυρ 17/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Κυρ 01/10 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 12:30:00 PM ΜΑΡΙΝΑ - ΚΑΡΤ - ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΑΡΙΝΑ 14 ORCi Club ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ
Σαβ 11/11 27ος Α/Θ ΑΚΡΙΤΑΣ 01:00:00 PM ΚΑΛΑΜΑΤΑ - περ.ΒΕΝΕΤΙΚΟ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 46 ORCi Club ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 08/04 ΘΥΣΙΑΣ 11:00:00 AM ΠΑΤΡΑ - ΦΙΔΑΡΗΣ 12 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 09/04 12:00:00 PM ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΠΑΤΡΑ 16
Σαβ 22/04 έως Κυρ 23/04 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 06/05 έως Κυρ 07/05 ΣΩΤ.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Τετ 17/05 WEDNESDAY' S CUP 1 05:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club IRC ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 20/05 ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΗΜΕΡΑ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 11:00:00 AM ΠΑΤΡΑ - ΟΞΥΑ - ΠΑΤΡΑ 58 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 28/05 ΠΟΛΥΓΩΝΟ 11:00:00 AM ΠΟΛΥΓΩΝΟ (ΑΙΓΙΟ) 8 ORCi Club ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Σαβ 03/06 ΝΤΑΝΟΣ ΛΥΓΙΖΟΣ 12:00:00 PM ΡΙΟ - ΤΡΙΖΟΝΙΑ 15 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 04/06 12:00:00 PM ΤΡΙΖΟΝΙΑ - ΡΙΟ 15
Σαβ 10/06 ΧΙΛΙΑΔΟΥ 11:00:00 AM ΑΙΓΙΟ - ΧΙΛΙΑΔΟΥ - ΤΡΙΖΟΝΙΑ - ΑΙΓΙΟ 20 ORCi Club ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Τετ 14/06 WEDNESDAY' S CUP 2 05:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club IRC ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 17/06 έως Κυρ 18/06 ΚΑΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ 12:00:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 18/18 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 25/06 ΒΟΣΤΙΤΣΑ 11:00:00 AM 2 ΤΡΙΓΩΝΑ 15 ORCi Club ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Τετ 28/06 WEDNESDAY' S CUP 3 05:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club IRC ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 15/07 ΓΑΛΑΞΙΔΙ 11:00:00 AM ΑΙΓΙΟ - ΓΑΛΑΞΙΔΙ 18 ORCi Club ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Κυρ 16/07 11:00:00 AM ΓΑΛΑΞΙΔΙ - ΑΙΓΙΟ 18
Κυρ 03/09 ΣΥΘΑΣ (EKTOΣ RL) 11:00:00 AM ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ 18 ORCi Club ΝΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Σαβ 09/09 ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΛΥΔΩΝΑ 12:00:00 PM ΠΑΤΡΑ - ΦΙΔΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 18 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 10/09 12:00:00 PM ΚΡΥΟΝΕΡΙ - ΦΙΔΑΡΗΣ - ΠΑΤΡΑ 18
Κυρ 10/09 ΝΗΣΙΔΕΣ 11:00:00 AM 2 ΤΡΙΓΩΝΑ 17 ORCi Club IRC ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Σαβ 16/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΘΙΝΟΠΟΡΟΥ "ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ" 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12 ORCi Club IRC ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 17/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12
Σαβ 23/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12
Κυρ 24/09 12:00:00 PM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12
Σαβ 30/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 12:00:00 PM ΡΙΟ - ΔΡΕΠΑΝΟ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 12 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 01/10 12:00:00 PM ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ - ΔΡΕΠΑΝΟ - ΡΙΟ 12
Σαβ 30/09 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 11:00:00 AM ΑΙΓΙΟ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 15 ORCi Club ΙΝΟ ΑΙΓΙΟΥ
Κυρ 01/10 11:00:00 AM ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ - ΑΙΓΙΟ 15
Κυρ 08/10 ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΣ (ΕΚΤΟΣ RL) 11:00:00 AM ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ - ΓΑΛΑΞΙΔΙ 21 ORCi Club ΝΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Σαβ 14/10 έως Κυρ 15/10 ΝΕΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΩΝ 12:00:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 16/16 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 21/10 DOUBLE HANDED 12:00:00 PM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 12/08/18 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 04/11 LEVANTE INSHORE 6 ORCi Club IRC ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 05/11 ΠΑΤΡΑ - ΦΙΔΑΡΗΣ - ΠΑΤΡΑ 24
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Παρ 24/03 44ος ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ 04:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC ΠΟΙΑΘ
Κυρ 26/03 10:00:00 AM ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 31/03 ΠΟΡΟΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΑΚΗ ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ 04:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29 ORCi Club IRC ΝΟΤΚ
Κυρ 02/04 11:00:00 AM ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 28
Σαβ 01/04 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 31 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 02/04 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ - ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ
Σαβ 08/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ατόμων) 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 28 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 09/04 11:00:00 AM ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 22/04 έως Κυρ 23/04 ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ (M A T A I Ω Θ Η Κ Ε) 12:00:00 PM 3*ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ (*2) ORCi Club IRC ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 22/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ατόμου) 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 23/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 11:00:00 AM ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ 38 ORCi Club IRC ΝΑΣ
Σαβ 29/04 ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25 ORCi Club IRC ΝΑΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
Σαβ 29/04 ΝΙΚΟΛΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΑΙΓΙΝΑ 20 ORCi Club IRC ΝΟΕΦ
Δευ 01/05 11:00:00 AM ΑΙΓΙΝΑ - ΠΛΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Κυρ 30/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC ΝΟΝΚΕ
Δευ 01/05 13ο ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30:00 AM ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 20 ORCi Club IRC ΝΟ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Παρ 05/05 έως Κυρ 07/05 ΚΥΘΝΟΣ ΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ (ASC) OFFSHORE / COASTAL 20-35 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΑΝΟΙΑΘ
Σαβ 06/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ι.ΛΑΤΣΗ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC ΝΟΠΦ
Σαβ 06/05 έως Κυρ 07/05 8ο ATHENS TROPHY 12:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ORCi IRC ΠΟΙΑΘ
Σαβ 13/05 έως Κυρ 14/05 8ο ATHENS TROPHY 12:00:00 PM ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ORCi IRC ΠΟΙΑΘ
Σαβ 13/05 ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυρ 14/05 11:00:00 AM ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 20/05 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00:00 AM ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 21/05 ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΕΣ 11:00:00 AM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*8 ORCi IRC J24 Platu 25 ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 21/05 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00:00 AM INSHORE 14 Club ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Παρ 26/05 ΚΕΑ 04:00:00 PM ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ 15/33 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Κυρ 28/05 10:30:00 AM ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 18/33
Παρ 02/06 25η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ / 50ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ 04:00:00 PM ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ 72 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Κυρ 04/06 11:00:00 AM περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4-10
Δευ 05/06 09:00:00 AM ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Σαβ 03/06 ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ 12:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 04/06 10:00:00 AM ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 05/06 10:00:00 AM ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Παρ 09/06 ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 04:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC ΝΑΟΕΦ
Σαβ 10/06 11:00:00 AM ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 06/08/18
Κυρ 11/06 11:00:00 AM ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 30
Σαβ 10/06 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ ORCi Club IRC ΝΑΣ
Σαβ 10/06 έως Κυρ 11/06 25η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ / 50ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ (ASC) COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 12-20/6-8 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ / ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ
Σαβ 17/06 ΤΡΙΓΩΝΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30:00 AM ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ 09/12/18 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 17/06 έως Κυρ 18/06 16ος ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (2 ατόμων) INSHORE / OFFSHORE ORCi Club IRC Platu 25 ΠΟΙΑΘ
Σαβ 17/06 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 25-16 ORCi Club IRC ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Κυρ 18/06 11:00:00 AM ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 24/06 ΦΙΛΙΑΣ ΣΕΑΝΑΔΠ - ΝΟΔ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25 ORCi Club IRC ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ / ΣΕΑΝΑΔΠ
Κυρ 25/06 11:00:00 AM ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 01/07 ΤΡΙΓΩΝΟ ΝΟΚ (Μ Α Τ Α Ι Ω Θ H K E ) 11:00:00 AM ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΣΙΔΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 16-20 ORCi Club IRC ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Κυρ 02/07 ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA 11:00:00 AM ΚΕΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ 40 ORCi Club IRC ΝΟΤΚ
Τρι 04/07 11:00:00 AM ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ 23
Πεμ 06/07 11:00:00 AM ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ - ΣΕΡΙΦΟΣ 31
Σαβ 08/07 11:00:00 AM ΣΕΡΙΦΟΣ - ΜΕΡΙΧΑΣ ΚΥΘΝΟΥ 22
Παρ 14/07 έως Σαβ 22/07 54o ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 06:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΣΥΡΟΣ - ΧΙΟΣ - ΣΚΥΡΟΣ - COASTAL ORCi Club ΠΟΙΑΘ
Σαβ 15/07 ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ν.ΛΗΤΩ - ΦΑΛΗΡΟ 23 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 22/07 έως Παρ 28/07 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ - ΑΙΓΙΝΑ 100 ORCi Club IRC ΝΟΠΦ
Σαβ 29/07 έως Κυρ 30/07 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΒΡΑΪΛΑ 12:00:00 PM 3*ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ (*2) ORCi Club IRC ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 02/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν.ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC ΝΟΠΦ
Κυρ 03/09 ΛΑΓΟΥΣΕΣ ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧ.ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 09/09 ΑΓΚΙΣΤΡΙ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20 ORCi Club IRC ΝΑΟΕΦ / ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 10/09 11:00:00 AM ΑΓΚΙΣΤΡΙ (ΜΥΛΟΣ) - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 09/09 ΚΟΡΦΟΣ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΠΛΑΤΙΑ - ΚΟΡΦΟΣ 16/28 ORCi Club IRC ΝΟΤΚ
Κυρ 10/09 11:00:00 AM ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Παρ 15/09 έως Κυρ 17/09 ΚΕΑ (Μ Α Τ Α Ι Ω Θ Η Κ Ε) ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Σαβ 16/09 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16 ORCi Club IRC ΝΟ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ
Κυρ 17/09 11:00:00 AM ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Παρ 22/09 έως Κυρ 24/09 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ Π.ΣΓΟΥΡΟΥ "αγκαλιάΖΩ" 11:00:00 AM ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ / COASTAL / INSHORE 06/01/34 Club ΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σαβ 23/09 ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΝΟΒΣ / ΣΕΑΝΑΔΠ 11:00:00 AM ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18 ORCi Club IRC ΝΟΒΣ / ΣΕΑΝΑΔΠ
Κυρ 24/09 11:00:00 AM περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ
Κυρ 24/09 03:00:00 PM ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 9
Σαβ 30/09 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΚΩΝΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΝΤΩΝΗΣ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC ΣΙΠ ΟΤΕ
Σαβ 30/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26 ORCi Club IRC ΝΟΠΦ
Κυρ 01/10 11:00:00 AM ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Κυρ 01/10 ΤΡΙΓΩΝΑ ΝΟΝΚΕ 11:00:00 AM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club IRC ΝΟΝΚΕ
Σαβ 07/10 ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 28 ORCi Club IRC ΝΟΕΦ
Κυρ 08/10 11:00:00 AM ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 28
Σαβ 14/10 ΜΕΘΑΝΑ 10:30:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 15/10 10:30:00 AM ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 14/10 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν. ΚΟΥΜΙΩΤΗ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16,5 ORCi Club IRC ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυρ 15/10 11:00:00 AM ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Κυρ 22/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00:00 AM ΠΑΡΑΚΤΙΑ 05/10/18 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
Παρ 27/10 ΥΔΡΑ 04:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Κυρ 29/10 10:30:00 AM ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 03/11 έως Κυρ 05/11 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ORCi ORCi ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Σαβ 04/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00:00 PM ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 79 ORCi Club IRC ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Σαβ 04/11 COASTAL ( Μ Α Τ Α Ι Ω Θ Η Κ Ε ) 11:00:00 AM ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 25 ORCi Club IRC ΝΟΕΦ
Κυρ 05/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Σαβ 11/11 ΠΕΡΑΜΑ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC ΝΑΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυρ 12/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ - ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Σαβ 18/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ 11:00:00 AM ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC ΙΟΠ ΔΕΗ
Κυρ 19/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ (ASC) 11:00:00 AM OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Κυρ 26/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ (ASC) 11:00:00 AM OFFSHORE / COASTAL / ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 20-35/6-8 ORCi Club IRC J24 Platu 25 ΝΟ ΕΛΛΑΔOΣ
Κυρ 03/12 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:00:00 AM ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ ή OFFSHORE 08/22/18 ORCi Club IRC ΝΑΣ
Κυρ 17/12 ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00:00 AM ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 10/12/18 ORCi Club IRC ΝΑΟΕΦ

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com