ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 21/04
ΕΥΓΕΝΟΥΣ ΑΜΙΛΛΑΣ
12:00:00 μ.μ. ΠΑΝΑΓΙΑ - ΡΑΧΩΝΙ 14
ORCi Club
ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 22/04 10:30:00 π.μ. ΛΙΜΕΝΑΣ - (ΚΕΡΑΜΩΤΗ) - ΚΑΒΑΛΑ 05/20/18
Σαβ 21/04
Χ. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 22/04 12:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Σαβ 05/05
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ
12:00:00 μ.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12
ORCi Club
ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 06/05 10:30:00 π.μ. INSHORE (ΦΙΔΟΝΗΣΙ) 10/20/18
Σαβ 12/05
ΒΑΛΚΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ
12:00:00 μ.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12
ORCi Club
ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 13/05 10:30:00 π.μ. INSHORE (ΦΙΔΟΝΗΣΙ ΑΡΕΘΟΥΣΑ) 05/15/18
Σαβ 12/05
ΦΑΝΑΡΙ
02:00:00 μ.μ. ΚΕΡΑΜΩΤΗ - ΦΑΝΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ 23
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 13/05 10:00:00 π.μ. ΦΑΝΑΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ - ΚΑΒΑΛΑ 40
Σαβ 19/05
ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 20/05 12:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Σαβ 26/05
REGATTA ΘΡΑΚΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ
11:00:00 π.μ. ΘΑΣΟΣ - ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ 40
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας / Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Δευ 28/05 10:00:00 π.μ. ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΣΣΑ - ΦΑΝΑΡΙ ΡΟΔΟΠΗΣ 33
Παρ 06/07 έως Τετ 11/07 FRIENDSHIP REGATTA ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ - ΑΗ ΣΤΡΑΤΗΣ - ΛΗΜΝΟΣ 108 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 11/08
ΕΥΠΛΟΥ Ι & ΙΙ
12:00:00 μ.μ. INSHORE 04/06/18
Club
Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Κυρ 12/08 12:00:00 μ.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 04/06/18
Σαβ 29/09
ΘΑΣΟΣ
02:00:00 μ.μ. ΚΑΒΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΡΑΧΗ ΘΑΣΟΥ 17
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 30/09 10:00:00 μ.μ. ΛΙΜΕΝΑΡΙΑ ΘΑΣΟΥ - ΚΑΒΑΛΑ 22
Σαβ 06/10
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β'
12:00:00 μ.μ. ΠΑΝΑΓΙΑ - ΡΑΧΩΝΙ ΘΑΣΟΥ 14
ORCi Club
ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 07/10 10:30:00 π.μ. ΛΙΜΕΝΑΣ - (ΚΕΡΑΜΩΤΗ) - ΚΑΒΑΛΑ 05/20/18
Σαβ 06/10
ΝΕΑΠΟΛΙΣ
02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 08/01/39
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 07/10 12:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 08/01/39
Σαβ 13/10
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
12:00:00 μ.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12
ORCi Club
ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυρ 14/10 10:30:00 π.μ. INSHORE (ΑΡΕΘΟΥΣΑ) 10/20/18
Σαβ 20/10 έως Κυρ 21/10 ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 4*8 ORCi Club ΟΘΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
Σαβ 27/10
ΣΑΟΣ Ι & ΙΙ
12:00:00 μ.μ. OFFSHORE 22
Club
Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Κυρ 28/10 10:00:00 π.μ. OFFSHORE 22
Σαβ 03/11
ΚΑΒΑΛΑ
02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
ORCi Club
Ν.Ο. Καβάλας
Κυρ 04/11 12:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 08/01/39
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Κυρ 20/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Μ.ΖΑΜΠΕΛΗ & Μ.ΒΑΡΘΗ 11:00:00 π.μ. περ.ΝΗΣΩΝ 22 ORCi Club Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ"
Κυρ 03/06 ΑΡΣΙΔΑΣ 10:00:00 π.μ. ΛΑΥΡΙΟ - ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ 27 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής
Παρ 08/06 ΜΑΡΜΑΡΙ 08:00:00 μ.μ. ΡΑΦΗΝΑ - ΑΚΙΟ - ΜΑΡΜΑΡΙ 16 ORCi Club Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ"
Σαβ 09/06 INSHORE 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 6 ORCi Club Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ"
Κυρ 10/06 ΑΛΚΥΩΝΗ 11:00:00 π.μ. ΜΑΡΜΑΡΙ - ΑΚΙΟ - ΡΑΦΗΝΑ 16 ORCi Club Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ"
Σαβ 16/06
ΚΑΡΥΣΤΟΣ Ι & ΙΙ
11:00:00 π.μ. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ 22
ORCi Club
Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ" / Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη
Κυρ 17/06 11:00:00 π.μ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ - ΡΑΦΗΝΑ 22
Σαβ 23/06
ΝΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝΙΑΣ
11:00:00 π.μ. ΛΑΥΡΙΟ - ΚΕΑ 15
ORCi Club IRC
Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής
Κυρ 24/06 11:00:00 π.μ. ΚΕΑ - ΛΑΥΡΙΟ 15
Κυρ 01/07 περ.ΠΕΤΑΛΙΩΝ 11:00:00 π.μ. περ.ΝΗΣΩΝ 31 ORCi Club Ν.Ο. Ραφήνας "ΑΛΚΥΩΝ"
Παρ 06/07
13o ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
06:00:00 μ.μ. ΤΡΙΓΩΝΑ INSHORE 05/10/18
ORCi Club
Ι.Ο. Αιγαίου
Σαβ 07/07 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 8
Κυρ 08/07 11:00:00 π.μ. περ.ΝΗΣΩΝ 12
Σαβ 01/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 1 11:00:00 π.μ. INSHORE 10 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / NO ΡΑΦΗΝΑΣ / ΙΟΑΘΑ
Κυρ 02/09 ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΡΑΦΤΗ 11:00:00 π.μ. ΑΡΤΕΜΙΔΑ - ν.ΡΑΦΤΗΣ - ΡΑΦΗΝΑ 16 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΛΚΥΩΝ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / ΙΟΑΘΑ
Σαβ 08/09 ΑΡΤΕΜΙΣ / ΚΩΣΤΑΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 11:00:00 π.μ. ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΕΑ 23 ORCi Club Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος
Κυρ 09/09 ΑΡΤΕΜΙΣ / ΡΕΝΑΤΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 11:00:00 π.μ. ΚΕΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 23 ORCi Club Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος
Σαβ 15/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Δ.ΠΑΣΑΓΙΩΤΗ 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΦΟΥΝΤΙ 28 ORCi Club J24 Ι.Ο. Αιγαίου
Κυρ 16/09 ΚΕΡΑΤΕΑ ΚΑΚΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 10:00:00 π.μ. ΛΑΥΡΙΟ - ΚΑΚΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΛΑΥΡΙΟ 18 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής
Σαβ 22/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 2 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΜΑΡΙ 18 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ / ΙΟΑΘΑ
Κυρ 23/09 GRAND PRIX ΕΥΒΟΪΚΟΥ 3 11:00:00 π.μ. ΜΑΡΜΑΡΙ - ΡΑΦΗΝΑ 14 ORCi Club ΝΑΣ ΠΟΡ / ΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ / ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ / ΙΟΑΘΑ
Σαβ 29/09 ΣΙΜΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - περ.ΠΕΤΑΛΙΩΝ - ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 33 ORCi Club Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη
Κυρ 30/09 ΚΟΛΠΟ ΡΑΦΤΗ 11:00:00 π.μ. περ. ΝΗΣΩΝ 12 ORCi Club Ν.Α.Σ. Πόρτο Ράφτη
Σαβ 06/10 ΑΡΤΕΜΙΣ / ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ 11:00:00 π.μ. περ. ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 8 ORCi Club Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος
Κυρ 07/10 ΑΡΤΕΜΙΣ / ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 11:00:00 π.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 8 ORCi Club Ι.Ο. Ανοικτής Θαλάσσης Αρτέμιδος
Σαβ 13/10 ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ 10:00:00 π.μ. περ. ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΥ 16 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής
Κυρ 14/10 ΣΗΜΑΝΤΗΡΕΣ 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ή περ. ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 12 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Λαυρεωτικής
Ημερο- μηνία Ονομασία Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 14/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ Ι 03:30:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 15/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΙI 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 21/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΙΙΙ 03:30:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 22/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΙV 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Παρ 27/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ V 07:00:00 μ.μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ 45 ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 29/04 ΑΠΡΙΛΙΟΥ VΙ 11:00:00 π.μ. ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 45 ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 05/05 ΜΑΪΟΥ Ι 03:30:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 06/05 ΜΑΪΟΥ ΙΙ 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 12/05 ΜΑΪΟΥ ΙΙΙ 03:30:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 13/05 ΜΑΪΟΥ ΙV 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 19/05 ΜΑΪΟΥ V 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 20/05 ΜΑΪΟΥ VΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Παρ 01/06 ΙΟΥΝΙΟΥ Ι 03:00:00 μ.μ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΣΑΝΗ 46 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 02/06 ΙΟΥΝΙΟΥ ΙΙ 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 03/06 ΙΟΥΝΙΟΥ ΙII 11:00:00 π.μ. ΣΑΝΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 46 ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 09/06 ΙΟΥΝΙΟΥ ΙV 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 10/06 ΙΟΥΝΙΟΥ V 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 16/06 ΙΟΥΝΙΟΥ VΙ 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 17/06 ΙΟΥΝΙΟΥ VΙΙ 11:00:00 π.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 23/06 ΙΟΥΝΙΟΥ VΙΙΙ 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 24/06 ΙΟΥΝΙΟΥ ΙΧ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Παρ 29/06 έως Σαβ 30/06 ΙΟΥΝΙΟΥ Χ OFFSHORE 100 ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Παρ 06/07 έως Τετ 11/07 FRIENDSHIP REGATTA ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ - ΑΗ ΣΤΡΑΤΗΣ - ΛΗΜΝΟΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΟΘΑΚ
Δευ 30/07 έως Παρ 03/08 ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΘ
Κυρ 05/08 έως Παρ 10/08 ΔΙΕΘΝΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Β.ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΚΟΠΕΛΟΣ, INSHORE, OFFSHORE, ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ, ORCi Club ΝΟΑΘ
Παρ 07/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Ι 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 08/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΙΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 15/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΙΙΙ 03:30:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 16/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΙV 02:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 22/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ V 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 23/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ VΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΑΟΚΘ / ΝΟΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 29/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ VΙΙ 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 30/09 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ VΙΙΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 06/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ι 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 07/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΙΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 13/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΙΙΙ 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 14/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΙV 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 20/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ V 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Κυρ 21/10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ VI 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club IRC ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ / ΝΟΑΘ
Σαβ 03/11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ I 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 04/11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ IΙ 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Σαβ 17/11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ IΙΙ 03:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Κυρ 18/11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ IV 01:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΕΣ ORCi Club ΝΟΑΘ / ΝΟΘ / ΝΑΟΚΘ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 21/04
ΚΑΣΣΙΩΠΗ
04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΚΑΣΣΙΩΠΗ 10
ORCi Club
Ι.Ο. Κερκύρας
Κυρ 22/04 11:00:00 π.μ. ΚΑΣΣΙΩΠΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ 11
Τετ 25/04 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 1 04:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club Ι.Ο. Μαρίνας Γουβιών Κέρκυρας
Τετ 02/05 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2 04:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club Ι.Ο. Μαρίνας Γουβιών Κέρκυρας
Σαβ 05/05 ΓΥΡΟΣ ΠΑΞΩΝ 04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΓΥΡΟΣ ΠΑΞΩΝ - ΛΑΚΚΑ 38 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας
Σαβ 19/05
ΕΝΩΣΗΣ ΕΠΤΑΝΗΣΩΝ
11:00:00 π.μ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 36
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου / Ν.Ο. Κεφαλλονιάς & Ιθάκης
Κυρ 20/05 11:00:00 π.μ. ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΙΚΗ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) 8
Σαβ 19/05
ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
12:30:00 μ.μ. ΛΥΓΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) - ΓΑΪΟΣ 21
ORCi Club
Ι.Ο. Ιωαννίνων
Κυρ 20/05 11:00:00 π.μ. ΓΑΪΟΣ - ΛΥΓΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΑΣ) 18
Παρ 25/05 ΠΡΕΒΕΖΑ - ΠΑΡΓΑ 02:00:00 μ.μ. ΠΡΕΒΕΖΑ - ΠΑΡΓΑ 26 ORCi Club Ν.Ι.Ο. ΠΡΕΒΕΖΗΣ / Ι.Ο. Κερκύρας
Παρ 25/05 Δ.ΤΑΓΙΑΣ 04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΡΓΑ 17 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας / ΝΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
Σαβ 26/05 ΠΑΡΓΑΣ 11:00:00 π.μ. INSHORE (ΠΑΡΓΑ) 8 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας / ΝΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
Σαβ 02/06
ΠΟΡΟΣ - ΒΑΘΥ
11:00:00 π.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΟΡΟΣ (ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ) 22
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 03/06 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΟΣ - ΒΑΘΥ (ΙΘΑΚΗΣ) 16
Σαβ 09/06
ΔΙΑΣ
11:00:00 π.μ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΔΙΑΣ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 19
ORCi Club
Ν.Ο. Κεφαλλονιάς & Ιθάκης
Κυρ 10/06 11:00:00 π.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 8
Σαβ 09/06 ΣΠ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ 05:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΕΙΚΟΥΣΑ 35 Club Ι.Ο. Κερκύρας
Σαβ 16/06
ΝΟΤΙΟΣ ΔΙΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
11:00:00 π.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΤΑΚΟΛΟ 23
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 17/06 11:00:00 π.μ. ΚΑΤΑΚΟΛΟ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 23
Σαβ 23/06
ΠΕΤΡΙΤΗΣ
04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΕΤΡΙΤΗΣ 10
ORCi Club
Ι.Ο. Κερκύρας
Κυρ 24/06 12:00:00 μ.μ. ΠΕΤΡΙΤΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 11
Σαβ 30/06
ΓΥΡΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
11:00:00 π.μ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΛΙΜΕΣ - ΚΕΡΙ 30
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 01/07 11:00:00 π.μ. ΚΕΡΙ - ΛΙΜΕΝΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16
Κυρ 01/07 ΓΟΛΕΜΗΣ 02:00:00 μ.μ. ΛΕΥΚΑΔΑ - ΠΡΕΒΕΖΑ - ΛΕΥΚΑΔΑ 14 ORCi Club Ν.Ο. Λευκάδας
Σαβ 07/07 έως Κυρ 08/07 INSHORE ΚΕΡΚΥΡΑΣ 04:00:00 μ.μ. INSHORE 6 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας
Κυρ 15/07 ΤΡΙΓΩΝΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 06:00:00 μ.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 8 ORCi Club Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Παρ 10/08
ΧΟΥΑΝ ΝΤΕ ΦΟΥΚΑ
04:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 6
ORCi Club
Ν.Ο. Κεφαλλονιάς & Ιθάκης
Σαβ 11/08 11:00:00 π.μ. ΡΑΛΛΥ ΙΟΝΙΟΥ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 2*6
Σαβ 18/08
ΒΟΡΕΙΟΣ ΔΙΑΠΛΟΥΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
02:00:00 μ.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΥΛΛΗΝΗ 16
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 19/08 11:00:00 π.μ. ΚΥΛΛΗΝΗ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 16
Σαβ 25/08 έως Κυρ 26/08 INSHORE ΚΕΡΚΥΡΑΣ 04:00:00 μ.μ. INSHORE 6 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας
Σαβ 08/09
CARETTA - CARETTA
11:00:00 π.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΜΑΡΑΘΟΝΗΣΙ 15
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 09/09 11:00:00 π.μ. ΜΑΡΑΘΟΝΗΣΙ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 15
Σαβ 08/09
ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ
04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΡΙΑ 18
ORCi Club
Ι.Ο. Κερκύρας
Κυρ 09/09 11:00:00 π.μ. ΠΛΑΤΑΡΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ 19
Σαβ 15/09
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ
11:00:00 π.μ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ - ΒΑΡΔΙΑΝΟΙ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 12
ORCi Club
Ν.Ο. Κεφαλλονιάς & Ιθάκης
Κυρ 16/09 11:00:00 π.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΒΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 8
Παρ 21/09
ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ
04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ 28
ORCi Club
Ι.Ο. Κερκύρας
Κυρ 23/09 11:00:00 π.μ. ΓΑΪΟΣ ΠΑΞΩΝ / ΚΕΡΚΥΡΑ 29
Σαβ 06/10
ΙΟΝΙΩΝ ΝΑΥΜΑΧΩΝ
11:00:00 π.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 12
ORCi Club
Α.Ν.Ο. Ζακύνθου
Κυρ 07/10 06:00:00 μ.μ. ΛΙΜΕΝΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 10
Σαβ 06/10 ΣΑΓΙΑΔΑ 04:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΣΑΓΙΑΔΑ 11 ORCi Club Ι.Ο. Κερκύρας
Σαβ 13/10
ΜΑΡΙΝΟΣ ΖΑΜΠΑΤΗΣ
02:00:00 μ.μ. ΛΕΥΚΑΔΑ - ΜΕΓΑΝΗΣΙ 10
ORCi Club
Ν.Ο. Λευκάδας
Κυρ 14/10 11:00:00 π.μ. ΜΕΓΑΝΗΣΙ - ΛΕΥΚΑΔΑ 10
Παρ 26/10
ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΟΝΙΟΥ
03:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 5*3
ORCi Club
ΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΟ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΟΥΒΙΩΝ / ΝΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ / ΝΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ / ΑΟ ΙΘΑΚΗΣ
Σαβ 27/10 11:00:00 π.μ. περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 14
Κυρ 28/10 03:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 5*3
Σαβ 03/11 ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΝΑΥΤΙΚΩΝ 09:30:00 π.μ. περ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ 43 ORCi Club Ν.Ο. Λευκάδας
Σαβ 10/11 ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ 1 12:00:00 μ.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΡΙΑ 18 ORCi Club Ι.Ο. Μαρίνας Γουβιών Κέρκυρας
Κυρ 25/11 ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ 11:00:00 π.μ. ΛΥΓΙΑ - ν.ΑΪ ΝΙΚΟΛΑ - ΛΥΓΙΑ 9 ORCi Club Ν.Ο. Λευκάδας
Σαβ 08/12 ΠΛΑΤΑΡΙΑΣ 2 11:00:00 π.μ. ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΡΙΑ 18 ORCi Club Ι.Ο. Μαρίνας Γουβιών Κέρκυρας
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Κυρ 06/05 ΑΒΑΝΤΙΣ 1 10:30:00 π.μ. INSHORE 16 ORCi Club Ι.Ο. Χαλκίδος
Σαβ 19/05
ΑΛΙΒΕΡΙ
10:30:00 π.μ. ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20
ORCi Club
Ι.Ο. Χαλκίδος
Κυρ 20/05 10:30:00 π.μ. ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Κυρ 20/05 ΜΑΛΙΑΚΟΣ 12:00:00 μ.μ. INSHORE (ΑΧΛΑΔΙ ΛΙΧΑΔΟΝΗΣΙΑ) 20 ORCi Club Ν.Ο. Ραχών
Σαβ 26/05
ΧΧΙΧ ΒΟΡΕΙΟΥ ΣΠΟΡΑΔΩΝ
10:00:00 π.μ. ΣΚΟΠΕΛΟΣ - ΣΤ. ΒΑΛΑ - ΠΕΛΕΡΙΣΑ - ΣΤ ΒΑΛΑ 12/30/18
ORCi Club IRC
Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Κυρ 27/05 10:00:00 π.μ. ΣΤΕΝΗ ΒΑΛΑ - ν.ΑΔΕΛΦΙΑ - ΣΚΟΠΕΛΟΣ 21
Παρ 08/06
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΡΙΠΟΥ
05:30:00 μ.μ. INSHORE 9
ORCi Club
Ι.Ο. Χαλκίδος
Σαβ 09/06 10:30:00 π.μ. INSHORE 24
Κυρ 10/06 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2*8
Σαβ 09/06 25ος ΡΑΧΩΝ 01:00:00 μ.μ. INSHORE (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΣ) 30 ORCi Club Ν.Ο. Ραχών
Κυρ 10/06 ΝΙΚΟΣ ΜΑΜΗΣ 11:00:00 π.μ. INSHORE (ΚΑΛΑΜΟΣ / ΛΙΧΑΔΟΝΗΣΙΑ) 15 ORCi Club Ν.Ο. Αγίου Κωνσταντίνου
Σαβ 16/06 έως Κυρ 17/06 ΒΟΛΟΣ Ι & ΙΙ 03:30:00 μ.μ. ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 2*6 ORCi Club Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Σαβ 23/06
ΚΥΖΙΚΟΣ
12:00:00 μ.μ. INSHORE ή ΟΡΤΣΑ-ΠΡΥΜΑ 3*8
ORCi Club
Ν.Ο. Νέας Αρτάκης
Κυρ 24/06 11:00:00 π.μ. περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 21
Παρ 29/06
ΚΩΣΤΑΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ
05:30:00 μ.μ. ΧΑΛΚΙΔΑ - ΛΙΜΝΗ 22
ORCi Club
Ι.Ο. Χαλκίδος
Κυρ 01/07 10:30:00 π.μ. ΛΙΜΝΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ 22
Σαβ 30/06 ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ 02:00:00 μ.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12 ORCi Club Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Σαβ 30/06 ΕΛΥΜΝΙΟΝ 02:30:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 15 ORCi Club Ν.Ο. Λίμνης Ευβοίας
Κυρ 01/07 ΛΙΧΑΣ 12:00:00 μ.μ. INSHORE (ΛΙΧΑΔΟΝΗΣΙΑ-ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΣ) 25 ORCi Club Ν.Ο. Ραχών
Σαβ 14/07 περ.ΝΗΣΩΝ ΤΡΙΚΕΡΩΝ 02:30:00 μ.μ. περ. ΝΗΣΩΝ*2 14 ORCi Club Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Σαβ 21/07 ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ 10:30:00 π.μ. ΣΚΑΛΑ - περ.ΑΤΑΛΑΝΤΟΝΗΣΟΥ - ΣΚΑΛΑ * 2 18 ORCi Club Ν.Ο. Αταλάντης
Σαβ 28/07 ΑΦΑΝΗΣ ΝΑΥΤΗΣ 02:30:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 16 ORCi Club Ν.Ο. Λίμνης Ευβοίας
Σαβ 04/08 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 02:00:00 μ.μ. ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΪΑΣ - ΣΚΑΛΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13 ORCi Club Ν.Ο. Αταλάντης
Κυρ 05/08 ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΙΙ 10:30:00 π.μ. ΣΚΑΛΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΛΙΜΝΗ 13 ORCi Club Ν.Ο. Λίμνης Ευβοίας
Σαβ 25/08 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 11:00:00 π.μ. INSHORE (ΓΙΑΛΤΡΑ) 20 ORCi Club Ν.Ο. Αγίου Κωνσταντίνου
Σαβ 01/09
ΩΡΕΟΙ ΠΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ
12:00:00 μ.μ. ΡΑΧΕΣ - ΩΡΕΟΙ 17
ORCi Club
Ν.Ο. Ραχών
Κυρ 02/09 12:00:00 μ.μ. ΩΡΕΟΙ - ΡΑΧΕΣ 17
Σαβ 08/09
ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
10:30:00 π.μ. ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 27
ORCi Club
Ι.Ο. Χαλκίδος
Κυρ 09/09 10:30:00 π.μ. ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 27
Σαβ 08/09 ΑΙΟΛΟΣ Α. ΛΙΑΠΠΗ 11:00:00 π.μ. ΚΑΤΩ ΓΑΖΕΑ - ΤΡΙΚΕΡΙ - ΚΑΤΩ ΓΑΖΕΑ 22 ORCi Club Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Σαβ 15/09
ΒΑΤΙΚΑΛΕΙΑ
10:30:00 π.μ. ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΙΒΕΡΙ 20
ORCi Club
Ν.Ο. Νέας Αρτάκης
Κυρ 16/09 10:30:00 π.μ. ΑΛΙΒΕΡΙ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 20
Σαβ 15/09 ΔΙΑΥΛΟΣ ΩΡΕΩΝ 11:00:00 π.μ. ΩΡΕΟΙ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΩΡΕΟΙ 22 ORCi Club Ν.Ο. Διαύλου Ωρεών
Κυρ 16/09 ΩΡΕΩΝ 11:00:00 π.μ. ΩΡΕΟΙ - ΒΟΛΟΣ 28 ORCi Club Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Σαβ 22/09 NON STOP 10:30:00 π.μ. ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΠΟΡΤΟ ΜΠΟΥΦΑΛΟ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 50 ORCi Club Ι.Ο. Χαλκίδος
Κυρ 30/09 ΣΤΥΛΙΔΑ ΡΑΧΕΣ - ΣΤΥΛΙΔΑ 20 ORCi Club Ν.Ο. Ραχών
Σαβ 06/10
ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ
11:00:00 π.μ. ΒΟΛΟΣ - ν.ΤΡΙΚΕΡΙ - ΑΧΙΛΛΕΙΟ 27
ORCi Club
Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Κυρ 07/10 11:00:00 π.μ. ΑΧΙΛΛΕΙΟ - ν.ΤΡΙΚΕΡΙ - ΒΟΛΟΣ 27
Κυρ 07/10 ΑΒΑΝΤΙΣ 2 10:30:00 π.μ. INSHORE 19 ORCi Club Ι.Ο. Χαλκίδος
Σαβ 13/10 ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ 12:00:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 17 ORCi Club Ν.Ο. Λίμνης Ευβοίας
Κυρ 14/10 ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΛΑΓΟΥ 10:30:00 π.μ. INSHORE 11 ORCi Club Ι.Ο. Χαλκίδος
Σαβ 20/10
ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
10:30:00 π.μ. ΜΠΟΥΡΤΖΙ - ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ 27
ORCi Club
Ν.Ο. Νέας Αρτάκης
Κυρ 21/10 10:30:00 π.μ. ΑΛΜΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ - ΜΠΟΥΡΤΖΙ 27
Σαβ 20/10
ΛΑΚΗ ΖΑΜΑΝΗ
11:00:00 π.μ. ΒΟΛΟΣ - ΜΗΛΙΝΑ 18
ORCi Club
Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Κυρ 21/10 11:00:00 π.μ. ΜΗΛΙΝΑ - ΒΟΛΟΣ 18
Σαβ 10/11
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
11:00:00 π.μ. ΒΟΛΟΣ - ν.ΜΙΚΡΑ - ΜΙΤΖΕΛΑ 21
ORCi Club
Ι.Ο. Βόλου Ανοικτής Θαλάσσης
Κυρ 11/11 11:00:00 π.μ. ΜΙΤΖΕΛΑ ν.ΜΙΚΡΑ - ΒΟΛΟΣ 21
Κρήτη
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Κυρ 14/01 ΑΣΙΟΔΟΞΙΑ 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / INSHORE (ΘΟΔΩΡΟΥ) 09/12/18 ORCi Club Ν.Ο. Χανίων
Τετ 07/02 ΝΕΑΡΧΟΣ 10:30:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club Ι.Ο. Χανίων
Κυρ 18/03 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗΣ 10:30:00 π.μ. ΝΟΧ - ν.ΘΟΔΩΡΟΥ - ΝΟΧ 12 ORCi Club Ν.Ο. Χανίων
Σαβ 14/04
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
10:30:00 π.μ. ΧΑΝΙΑ - ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ 12
ORCi Club
Ι.Ο. Χανίων
Κυρ 15/04 10:30:00 π.μ. ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ - ΧΑΝΙΑ 12
Κυρ 06/05 ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΟΙ 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / INSHORE (ΘΟΔΩΡΟΥ) 09/12/18 ORCi Club Ν.Ο. Χανίων
Κυρ 13/05 ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 10:00:00 π.μ. ΙNSHORE(ΑΓ.ΠΕΛΑΓΙΑ ΝΤΙΑ) 30 ORCi Club Ι.Ο. Ηρακλείου
Σαβ 26/05
SUMMER CUP
10:00:00 π.μ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΠΑΛΙ ή ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20
ORCi Club
Ι.Ο. Ηρακλείου
Κυρ 27/05 10:00:00 π.μ. ΜΠΑΛΙ ή ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 20
Σαβ 26/05
ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ
10:30:00 π.μ. ΧΑΝΙΑ - ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ 27,5
ORCi Club
Ι.Ο. Χανίων
Δευ 28/05 10:30:00 π.μ. ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ - ΧΑΝΙΑ 27,5
Κυρ 16/09 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 10:30:00 π.μ. ΝΟΧ - ν.ΘΟΔΩΡΟΥ - ΝΟΧ 12 ORCi Club ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ Ν.Ο. Χανίων
Σαβ 06/10
ΝΙΚΟΣ ΚΟΖΩΝΑΚΗΣ
10:30:00 π.μ. ΧΑΝΙΑ - ΜΑΡΑΘΙ 17,5
ORCi Club
Ι.Ο. Χανίων
Κυρ 07/10 10:30:00 π.μ. ΜΑΡΑΘΙ - ΧΑΝΙΑ 17,5
Κυρ 04/11 ΝΤΙΑ 10:00:00 π.μ. ΙNSHORE (ΓΥΡΟΣ ΝΤΙΑΣ) 22 ORCi Club Ι.Ο. Ηρακλείου
Κυρ 18/11 ΚΑΝΑΡΗΣ 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / INSHORE (ΘΟΔΩΡΟΥ) 09/12/18 ORCi Club Ν.Ο. Χανίων
Σαβ 01/12
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
10:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 3*6
ORCi Club
Ι.Ο. Ηρακλείου
Κυρ 02/12 10:00:00 π.μ. INSHORE (περ.ΝΤΙΑΣ) 18
Σαβ 01/12
ΕΝΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ
10:30:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 24
ORCi Club
Ι.Ο. Χανίων
Κυρ 02/12 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ ΠΡΥΜΑ 4*4
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 14/04
ΤΑΜΑ
10:00:00 π.μ. ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 17
ORCi Club
Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Κυρ 15/04 12:00:00 μ.μ. ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ - ΡΟΔΟΣ 21
Σαβ 28/04
ΦΩΚΟΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ
10:00:00 π.μ. ΣΑΜΟΣ - ΦΟΥΡΝΟΙ 36
ORCi Club
Ν.Ο. Σάμου
Δευ 30/04 10:00:00 π.μ. ΦΟΥΡΝΟΙ - ΣΑΜΟΣ 36
Παρ 04/05
ΤΡΙΓΩΝΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
02:30:00 μ.μ. ΣΥΡΟΣ - ΤΗΝΟΣ 12
ORCi Club IRC
ΝΟ ΣΥΡΟΥ / ΝΟ ΤΗΝΟΥ / ΝΟ ΠΑΡΟΥ
Σαβ 05/05 11:00:00 π.μ. ΤΗΝΟΣ - ΠΑΡΟΣ 26
Κυρ 06/05 10:00:00 π.μ. ΠΑΡΟΣ - ΣΥΡΟΣ 23
Σαβ 05/05 έως Κυρ 06/05 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 2*6 ORCi Club Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Κυρ 13/05 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10:00:00 π.μ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 12 ORCi Club Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Σαβ 19/05
ΑΝΕΜΟΣ ΦΙΛΙΑΣ
10:00:00 π.μ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ν.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 13,2
ORCi Club
Ι.Ο. Μυτιλήνης
Κυρ 20/05 10:00:00 π.μ. INSHORE / ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12
Σαβ 19/05
ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
10:00:00 π.μ. ΡΟΔΟΣ - ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (ΣΥΜΗ) 18
ORCi Club
Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Κυρ 20/05 12:00:00 μ.μ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ - ΡΟΔΟΣ 23
Παρ 25/05
ΡΟΪΚΟΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ
10:00:00 π.μ. ΣΑΜΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ 18
ORCi Club
Ν.Ο. Σάμου
Σαβ 26/05 10:00:00 π.μ. ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΑΡΚΟΙ 25
Κυρ 27/05 10:00:00 π.μ. ΑΡΚΟΙ - ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ 10
Δευ 28/05 10:00:00 π.μ. ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ 18
Σαβ 26/05
ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΛΕΣΒΟΥ
10:00:00 π.μ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΜΟΛΥΒΟΣ 30
ORCi Club IRC
Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Κυρ 27/05 10:00:00 π.μ. ΜΟΛΥΒΟΣ - ΑΠΟΘΗΚΑ 35
Δευ 28/05 10:00:00 π.μ. ΑΠΟΘΗΚΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 35
Κυρ 27/05 περ.ν.ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10:00:00 π.μ. ΛΑΚΚΙ - περ.ν.ΣΑΡΑΚΙΝΑΣ - ΛΑΚΚΙ 20 Club Ν.Ο. Λέρου
Κυρ 17/06 INSHORE 10:00:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ (ΒΑΘΥ) 20 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Κυρ 17/06
CHANNEL REGATTA
11:00:00 π.μ. INSHORE 2*6
ORCi Club
Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Δευ 18/06 11:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ (ΤΟΥΡΚΙΑ) 20
Τρι 19/06 11:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ (ΤΟΥΡΚΙΑ) 20
Τετ 20/06 ΠΕΚΕΒ ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ 1 04:30:00 μ.μ. INSHORE 10 ORCi Club IRC Προοδευτική Εκπολιτιστική Κίν. Βροντάδου
Κυρ 24/06 ΝΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΩΝ 10:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ 12 ORCi Club Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Κυρ 24/06 περ.ν.ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00:00 π.μ. ΛΑΚΚΙ - περ.ν.ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗΣ - ΛΑΚΚΙ 15 Club Ν.Ο. Λέρου
Κυρ 01/07 KOUROS I 10:00:00 π.μ. ΒΑΘΥ - ΑΥΛΑΚΙΑ - ΒΑΘΥ 12 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Κυρ 15/07 KOUROS IΙ 10:00:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ (ΒΑΘΥ) 20 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Δευ 16/07
RODOS CUP
11:00:00 π.μ. OFFSHORE 18
ORCi Club
Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Τρι 17/07 11:00:00 π.μ. OFFSHORE 33
Πεμ 19/07 11:00:00 π.μ. OFFSHORE 35
Παρ 20/07 11:00:00 π.μ. OFFSHORE 23
Πεμ 19/07
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΣΑ
03:00:00 μ.μ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΠΕΡΑΜΑ 12
ORCi Club
Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Παρ 20/07 10:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ 12
Σαβ 21/07 10:00:00 π.μ. ΠΕΡΑΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 12
Κυρ 22/07 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 10:00:00 π.μ. ΒΑΘΥ - ΚΕΡΒΕΛΗ 8 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Δευ 23/07 OFFSHORE 10:00:00 π.μ. ΚΕΡΒΕΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ 10 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Κυρ 05/08 ΣΩΤΗΡΟΣ 10:00:00 π.μ. ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΚΑΡΑΒΟΠΕΤΡΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ 10 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Κυρ 05/08 ΑΛΙΝΤΕΙΑ 05:00:00 μ.μ. ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ - περ.ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ 11 Club Ν.Ο. Λέρου
Κυρ 12/08 ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ Ο ΣΑΜΙΟΣ 10:00:00 π.μ. ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ - ΣΑΜΙΩΠΟΥΛΑ - ΠΥΘΑΓΟΡΙΟ 10 ORCi Club Ν.Ο. Σάμου
Κυρ 19/08
AEGEAN REGATTA
10:00:00 π.μ. ΣΚΥΡΟΣ - ΛΙΜΝΙΑ (ΒΟΛΙΣΣΟΣ) ΧΙΟΥ 73
ORCi Club IRC
NO XIOY / Όμιλοι Ανατολικού Αιγαίου
Τρι 21/08 10:00:00 π.μ. ΛΙΜΝΙΑ - ΧΙΟΣ 40
Πεμ 23/08 10:00:00 π.μ. ΧΙΟΣ - ΒΑΘΥ ΣΑΜΟΥ 52
Σαβ 25/08 10:00:00 π.μ. ΙNSHORE / ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ ΣΑΜΟΥ) 52
Σαβ 08/09
ΣΥΜΗ
10:00:00 π.μ. ΡΟΔΟΣ - ΣΥΜΗ 21,5
ORCi Club
Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Κυρ 09/09 12:00:00 μ.μ. ΣΥΜΗ - ΡΟΔΟΣ 20
Σαβ 15/09
AUTUMN RACE
10:00:00 π.μ. ΜΥΤΙΛΗΝΗ - TAΡTI 13,1
ORCi Club
Ι.Ο. Μυτιλήνης
Κυρ 16/09 10:00:00 π.μ. ΤΑΡΤΙ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ 13,1
Κυρ 16/09 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 1 10:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ 12 ORCi Club Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Δευ 17/09
ΔΙΕΘΝΗΣ REGATTA ΓΙΩΡΑΝ ΣΙΛΝΤ
10:00:00 π.μ. ΛΑΚΚΙ - ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ (ΛΕΡΟΥ) 25
Club
Ν.Ο. Λέρου
Τρι 18/09 10:00:00 π.μ. ΑΓΑΘΟΝΗΣΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ (ΣΑΜΟΥ) 12
Πεμ 20/09 10:00:00 π.μ. ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ (ΣΑΜΟΥ) - ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ (ΛΕΡΟΥ) 30
Τετ 26/09 ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ 10:00:00 π.μ. περ.ν.ΛΕΡΟΥ 24 Club Ν.Ο. Λέρου
Σαβ 29/09 έως Κυρ 30/09 ΝΕΩΝ ΚΥΒΕΡΝΗΤΩΝ 11:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΕΣ 06/06/18 ORCi Club Α.Σ. Ιστιοπλόων Ανοικτής Θάλασσας Ρόδου
Κυρ 30/09 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 2 10:00:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ 12 ORCi Club Λεσβιακός Όμ. Ιστιοπλοίας Αν. Θαλάσσης
Κυρ 30/09 ΠΕΚΕΒ ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ 2 12:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club IRC Προοδευτική Εκπολιτιστική Κίν. Βροντάδου
Σαβ 06/10 125 ΧΡΟΝΙΑ ΝΟ ΣΥΡΟΥ 10:00:00 π.μ. περ. ΣΥΡΟΥ 30 ORCi Club IRC ΝΟ ΣΥΡΟΥ
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 26/05
ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. ΚΑΡΕΛΙΑ
01:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΡΩΝΗ 15
ORCi Club
Ν.Α.Σ. Καλαμάτας "ΑΙΟΛΟΣ"
Κυρ 27/05 12:00:00 μ.μ. ΚΟΡΩΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ 15
Δευ 28/05 11:00:00 π.μ. ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 30
Σαβ 09/06
ΚΙΤΡΙΕΣ RACE
02:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΡΤ - ΚΙΤΡΙΕΣ 11
ORCi Club
Ι.Ο. Νοτίου Ελλάδος
Κυρ 10/06 12:00:00 μ.μ. ΚΙΤΡΙΕΣ - ΚΑΡΤ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 11
Σαβ 23/06
ΒΑΣ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ
01:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΟΡΩΝΗ 17
ORCi Club
Ν.Ο. Καλαμάτας "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
Κυρ 24/06 12:00:00 μ.μ. ΚΟΡΩΝΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 17
Σαβ 07/07
ΜΑΝΗ
01:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΡΔΑΛΥΛΗ 15
ORCi Club
Ν.Ο. Καλαμάτας "ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
Κυρ 08/07 12:00:00 μ.μ. ΚΑΡΔΑΛΥΛΗ 15
Σαβ 01/09 ΙΟΝΕ RACE 06:00:00 μ.μ. INSHORE 6,5 ORCi Club Ι.Ο. Νοτίου Ελλάδος
Σαβ 08/09
19η Ι.Ε. ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (GRAND PRIX)
12:00:00 μ.μ. 2 ΙΣΤΙΟΔΡ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
ORCi Club
Ν.Α.Σ. Καλαμάτας "ΑΙΟΛΟΣ"
Κυρ 09/09 12:00:00 μ.μ. 2 ΙΣΤΙΟΔΡ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Σαβ 15/09 12:00:00 μ.μ. 2 ΙΣΤΙΟΔΡ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Κυρ 16/09 12:00:00 μ.μ. 2 ΙΣΤΙΟΔΡ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2*4
Σαβ 29/09
ΔΙΗΜΕΡΟ ΑΘ. ΚΩΣΤΟΛΙΑ
01:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΡΤ - ΠΕΤΑΛΙΔΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 18
ORCi Club
Ι.Ο. Νοτίου Ελλάδος
Κυρ 30/09 12:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΡΤ - ΠΕΤΑΛΙΔΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 18
Σαβ 13/10 28ος ΑΚΡΙΤΑΣ 01:00:00 μ.μ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - περ.ΒΕΝΕΤΙΚΟ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 46 ORCi Club Ν.Α.Σ. Καλαμάτας "ΑΙΟΛΟΣ"
Κυρ 04/11 ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 12:30:00 μ.μ. INSHORE 14 ORCi Club Ν.Α.Σ. Καλαμάτας "ΑΙΟΛΟΣ"
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Σαβ 31/03
ΘΥΣΙΑΣ
11:00:00 π.μ. ΠΑΤΡΑ - ΦΙΔΑΡΗΣ 13
ORCi Club
Ι.Ο. Πατρών
Κυρ 01/04 12:00:00 μ.μ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΠΑΤΡΑ 16
Σαβ 21/04 έως Κυρ 22/04 MARE NOSTRUM 12:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12/12/18 ORCi Club ΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Ι.Ο. Πατρών
Σαβ 05/05 έως Κυρ 06/05 ΑΝΘΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Κ. ΑΝΝΙΝΟΣ 12:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 12/12/18 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Κυρ 20/05 ΒΟΣΤΙΤΣΑ 11:00:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 10 ORCi Club IRC Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Σαβ 26/05
ΤΡΙΖΟΝΙΑ
12:00:00 μ.μ. ΠΑΤΡΑ - ΤΡΙΖΟΝΙΑ 15
ORCi Club
Ι.Ο. Πατρών
Δευ 28/05 12:00:00 μ.μ. ΤΡΙΖΟΝΙΑ - ΠΑΤΡΑ 15
Τετ 06/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 1 05:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 10/06 ΝΗΣΙΔΕΣ 11:00:00 π.μ. περ. ΝΗΣΙΔΩΝ 18 ORCi Club IRC Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Σαβ 16/06 έως Κυρ 17/06 ΜΙΛΤΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 12:00:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 18/18 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Τετ 20/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 2 05:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 23/06
ΓΑΛΑΞΕΙΔΙ
11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΟ - ΓΑΛΑΞΕΙΔΙ 18
ORCi Club IRC
Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Κυρ 24/06 11:00:00 π.μ. ΓΑΛΑΞΕΙΔΙ - ΑΙΓΙΟ 18
Τετ 27/06 ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 3 05:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 6 ORCi Club ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 30/06 ΣΩΤ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 12:00:00 μ.μ. ΠΑΤΡΑ - ΟΞΙΑ - ΠΑΤΡΑ 58 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Σαβ 14/07 ΧΙΛΙΑΔΟΥ 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΟ - ΧΙΛΙΑΔΟΥ - ΤΡΙΖΟΝΙΑ 20 ORCi Club IRC Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Σαβ 28/07 έως Σαβ 04/08 7ο ΡΑΛΛΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΥ ORCi IRC Ν.Ο. Κιάτου
Δευ 06/08 έως Κυρ 12/08
29η ΔΙΕΘΝΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔ ΙΟΥΝΙΟΥ
11:00:00 π.μ. INSHORE / COASTAL (ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ) 25
ORCi Club IRC
Ι.Ο. Πατρών
11:00:00 π.μ. ΠΑΤΡΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 51
11:00:00 π.μ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΛΗΞΟΥΡΙ 34
11:00:00 π.μ. INSHORE/COASTAL (ΚΟΛΠΟΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ) 20
Σαβ 08/09 έως Κυρ 09/09 ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΛΥΔΟΝΑ 12:00:00 μ.μ. ΠΑΤΡΑ - ΦΙΔΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ 18/18 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Κυρ 09/09 ΔΙΑΚΟΠΤΟ 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΟ - ΔΙΑΚΟΠΤΟ - ΑΙΓΙΟ 16 ORCi Club IRC Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Σαβ 22/09 ΦΘΙΝΟΠΟΡΟΥ ΔΗΜ. ΑΝΤΥΠΑΣ 1 12:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 03/06/18 ORCi Club ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυρ 23/09 ΦΘΙΝΟΠΟΡΟΥ ΔΗΜ. ΑΝΤΥΠΑΣ 2 12:00:00 μ.μ. ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 03/06/18 ORCi Club ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Σαβ 29/09
ΛΕΠΑΝΤΟ
11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΟ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 15
ORCi Club IRC
Ι.Ν.Ο. Αιγίου
Κυρ 30/09 11:00:00 π.μ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ - ΑΙΓΙΟ 15
Σαβ 29/09
ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
12:00:00 μ.μ. ΡΙΟ - περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ 12
ORCi Club
Ι.Ο. Πατρών
Κυρ 30/09 12:00:00 μ.μ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ - περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ - ΡΙΟ 12
Σαβ 13/10 έως Κυρ 14/10 ΝΕΩΝ ΙΣΤΙΟΠΛΟΩΝ 12:00:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 16/16 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Σαβ 20/10 DOUBLE HANDED 12:00:00 μ.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 12 ORCi Club Ι.Ο. Πατρών
Ημερο- μηνία Ονομασία Ώρα Διαδρομή Απόσταση Κατηγορίες Όμιλος
Παρ 23/03
45ος ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ - ΥΔΡΑ
04:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36
ORCi Club IRC
ΠΟΙΑΘ
Κυρ 25/03 10:00:00 π.μ. ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Παρ 30/03
ΠΟΡΟΣ - ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΑΚΗ ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ
04:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 29
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 01/04 10:30:00 π.μ. ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 28
Σαβ 31/03 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 01/04 ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΡΑΠΕΤΗ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC Ν.Ο. Δελφιναρίου
Σαβ 14/04
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΔΡΕΑ ΖΙΡΩ (2 ατόμων)
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 28
ORCi Club IRC
Ι.Ο. Πειραιώς
Κυρ 15/04 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΟΣ (ΜΟΔΙ) - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 21/04 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΑΒΒΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1ος ατόμου) 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 20 ORCi Club IRC Ι.Ο. Πειραιώς
Σαβ 21/04 έως Κυρ 22/04 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 12:00:00 μ.μ. 3 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ORCi IRC Ι.Ο. Πειραιώς
Κυρ 22/04 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ 10:30:00 π.μ. ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΛΕΒΕΣ - ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ 38 ORCi Club IRC Ν.Α. Σύνδεσμος
Παρ 27/04 έως Κυρ 29/04 ΚΥΘΝΟΣ - ΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ 05:00:00 μ.μ. OFFSHORE ή COASTAL 20-35 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ελλάδος / Αττικός Ν.Ο. Ιστιοπλοϊας Αν. Θαλάσσης
Σαβ 28/04 ΒΑΡΚΙΖΑ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΡΚΙΖΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Βάρης Βάρκιζας
Κυρ 29/04 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΩΝΗΣ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC Ν.Ο. Νέου Κάβου Ελληνικού
Τρι 01/05 12oς ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑΣ 11:30:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ (ΑΡΣΙΔΑΣ) 19 ORCi Club IRC Ν.Ο. Κατοίκων Βουλιαγμένης
Σαβ 05/05 έως Κυρ 06/05 9ο ATHENS TROPHY 10:00:00 π.μ. COASTAL / WINDWARD LEEWARD 12-20 / 6-8 ORCi IRC ΠΟΙΑΘ / ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Σαβ 05/05 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΤΟΥΡΛΟ - ΦΑΛΗΡΟ 22 ORCi Club IRC Ν.Ο. Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 12/05
ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ
10:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 21
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Αμφιθέας
Κυρ 13/05 11:00:00 π.μ. ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 21
Σαβ 12/05 έως Κυρ 13/05 9ο ATHENS TROPHY 10:00:00 π.μ. WINDWARD LEEWARD ORCi IRC ΠΟΙΑΘ / ΝΟ ΕΛΛΑΔΟΣ
Σαβ 19/05
ΚΟΡΦΟΣ ΝΟΕΦ
10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΦΟΣ 27
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 20/05 10:30:00 π.μ. ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Παρ 25/05 έως Δευ 28/05 26η ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 11:00:00 π.μ. COASTAL / WINDWARD LEEWARD / OFFSHORE 20-35/6-8 ORCi IRC Ν.Ο. Ελλάδος / Ν.Ο. Άνδρου
Σαβ 26/05
ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΜΕΛΑΝΑΙΓΙΔΟΣ
12:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 27
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Ελλάδος
Κυρ 27/05 10:00:00 π.μ. ΠΟΡΟΣ - ΑΙΓΙΝΑ 18
Δευ 28/05 10:30:00 π.μ. ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 02/06 ΤΡΙΓΩΝΟ 10:30:00 π.μ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ 09/12/18 ORCi Club IRC ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 02/06 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 11:00:00 π.μ. ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 27 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Βούλας
Κυρ 03/06 ΠΑΡΑΚΤΙΑ 11:00:00 π.μ. INSHORE 14 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Βούλας
Παρ 08/06
ΚΕΑ
04:00:00 μ.μ. ΒΟΥΛΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΚΕΑ 15/33
ORCi Club IRC
Ν.Α.Ο. Βούλας
Κυρ 10/06 10:30:00 π.μ. ΚΕΑ - ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ - ΒΟΥΛΑ 18/33
Παρ 08/06
ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ
04:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16
ORCi Club IRC
Ν.Α.Ο. Ειρήνης & Φιλίας
Σαβ 09/06 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΝΑ - ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ 15
Κυρ 10/06 11:00:00 π.μ. ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 30
Σαβ 09/06 ΤΑΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC Ν.Α. Σύνδεσμος
Σαβ 16/06
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΥΛΗ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 25-16
ORCi Club IRC
Ι.Ο. Πειραιώς
Κυρ 17/06 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 23/06
ΦΙΛΙΑΣ ΣΕΑΝΑΔΠ - ΝΟΔ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 25
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Δελφιναρίου - ΣΕΑΝΑΔ.Περαματος
Κυρ 24/06 11:00:00 π.μ. ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 25
Σαβ 23/06 έως Κυρ 24/06 17ος ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ 11:00:00 π.μ. INSHORE / OFFSHORE ORCi Club IRC ΠΟΙΑΘ
Κυρ 01/07
ΚΥΚΛΑΔΕΣ REGATTA ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΘΕΟΔΟΣΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ
11:00:00 π.μ. ΤΖΙΑ - ΜΗΛΟΣ 60
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Τρι 03/07 11:00:00 π.μ. ΜΗΛΟΣ INSHORE 08/24/18
Τετ 04/07 11:00:00 π.μ. ΜΗΛΟΣ - ΚΙΜΩΛΟΣ 20
Παρ 06/07 11:00:00 π.μ. ΚΙΜΩΛΟΣ - ΚΥΘΝΟΣ 31
Κυρ 08/07 ΠΕΡΑΜΑ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Περάματος
Σαβ 14/07 ΣΕΑΝΑΤΚ 10:30:00 π.μ. ΠΑΡΑΚΤΙΑ (ΒΑΡΚΙΖΑ) 23 ORCi Club IRC ΣΕΑΝΑΤΚ
Παρ 20/07 έως Σαβ 28/07 55o ΡΑΛΛΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΟΡΓΟΣ - ΛΕΙΨΟΙ - ΠΑΡΟΣ - ΣΟΥΝΙΟ 345 ORCi Club IRC ΠΟΙΑΘ
Σαβ 21/07 έως Παρ 27/07 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ - ΥΔΡΑ - ΑΙΓΙΝΑ 100 ORCi IRC Ν.Ο. Παλαιού Φαλήρου
Σαβ 28/07 έως Κυρ 29/07 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΣΤΕΛΙΟΥ ΒΡΑΪΛΑ 12:00:00 μ.μ. 3 ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ORCi IRC Ι.Ο. Πειραιώς
Πεμ 30/08
51ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΟΥ
04:00:00 μ.μ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ 72
ORCi IRC
Ν.Ο. Ελλάδος / Ν.Ο. Άνδρου
Σαβ 01/09 11:00:00 π.μ. περ. ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 2*4 - 10
Κυρ 02/09 04:00:00 μ.μ. ΧΩΡΑ ΑΝΔΡΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 74
Σαβ 01/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν. ΣΑΡΙΚΑΒΑΖΗ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC Ν.Ο. Παλαιού Φαλήρου
Κυρ 02/09 ΛΑΓΟΥΣΕΣ - ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΜΙΧ.ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC ΣΕΑΝΑΤΚ
Σαβ 08/09
ΚΟΡΦΟΣ - ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΝΑΣΟΥ ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ
10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΡΦΟΣ 28
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Τζιτζιφιών Καλλιθέας
Κυρ 09/09 11:00:00 π.μ. ΚΟΡΦΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Παρ 14/09
ΚΕΑ
04:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΤΖΙΑ 40
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Ελλάδος
Κυρ 16/09 10:00:00 π.μ. ΤΖΙΑ - ΒΟΥΛΑ 33
Σαβ 15/09
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Δελφιναρίου
Κυρ 16/09 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Σαβ 22/09 έως Κυρ 23/09 ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΠΑΝΟΥ ΣΓΟΥΡΟΥ 11:00:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ / COASTAL / INSHORE 20-25/18-20 ORCi IRC Ι.Ο. Πειραιώς
Σαβ 22/09
ΝΑΥΜΑΧΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
11:00:00 π.μ. ΨΥΤΤΑΛΕΙΑ - ΣΑΛΑΜΙΝΑ 18
ORCi Club IRC
ΣΕΑΝΑΔ Περάματος - Ν.Ο. Βουρκαρίου Σαλαμίνας
Κυρ 23/09 11:00:00 π.μ. περ.ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ /ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΠΕΡΑΜΑ 9
Σαβ 22/09
ΑΓΚΙΣΤΡΙ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓΚΙΣΤΡΙ 20
ORCi Club IRC
ΙΟΠ ΔΕΗ / ΝΑΟΕΦ
Κυρ 23/09 11:00:00 π.μ. ΑΓΚΙΣΤΡΙ - ΦΑΛΗΡΟ 20
Σαβ 29/09 ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΝΤΩΝΗΣ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΦΑΛΗΡΟ 24 ORCi Club IRC Σ.Ι.Π. ΟΤΕ
Κυρ 30/09 ΤΡΙΓΩΝΟ ΝΟΝΚΕ 11:00:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 18 ORCi Club IRC Ν.Ο. Νέου Κάβου Ελληνικού
Σαβ 29/09
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΚΑΡΟΛΟΥ ΦΙΞ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΠΟΡΟΣ 26
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Παλαιού Φαλήρου
Κυρ 30/09 11:00:00 π.μ. ΠΟΡΟΣ - ΦΑΛΗΡΟ 27
Σαβ 06/10
ΕΙΡΗΝΗΣ - ΦΙΛΙΑΣ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ 26
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Ειρήνης Φιλίας
Κυρ 07/10 11:00:00 π.μ. ΒΑΘΥ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΦΑΛΗΡΟ 29
Σαβ 13/10
ΜΕΘΑΝΑ
10:30:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΜΕΘΑΝΑ 26
ORCi Club IRC
ΣΕΑΝΑΤΚ
Κυρ 14/10 10:30:00 π.μ. ΜΕΘΑΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 26
Σαβ 13/10
ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ Ν. ΚΟΥΜΙΩΤΗ
11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΓΙΝΑ 16,5
ORCi Club IRC
Ν.Α.Ο. Περάματος
Κυρ 14/10 11:00:00 π.μ. ΑΙΓΙΝΑ - ΦΑΛΗΡΟ 18
Κυρ 21/10 ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ 11:00:00 π.μ. INSHORE 05/10/18 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Βούλας
Παρ 26/10
ΥΔΡΑ
04:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΥΔΡΑ 36
ORCi Club IRC
Ν.Ο. Ελλάδος
Κυρ 28/10 10:30:00 π.μ. ΥΔΡΑ - ΦΑΛΗΡΟ 36
Σαβ 03/11 COASTAL ΝΟΕΦ 11:00:00 π.μ. ΠΕΡΙΠΛΟΥΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΩΝ 25 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ειρήνης Φιλίας
Σαβ 03/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:00:00 μ.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ - ΜΟΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 79 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ελλάδος
Κυρ 04/11 ΑΜΦΙΘΕΑΣ 10:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΦΛΕΒΕΣ - ΦΑΛΗΡΟ ORCi Club IRC Ν.Ο. Αμφιθέας
Κυρ 11/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΟΚΤΩ 10:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΛΑΓΟΥΣΑ - ΣΤΑΧΤΟΡΟΗ- ΦΑΛΗΡΟ 35 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ελλάδος
Σαβ 17/11 ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΕΗ 11:00:00 π.μ. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΙΔΙ - ΦΑΛΗΡΟ 18 ORCi Club IRC Ι.Ο. Προσωπικού ΔΕΗ
Κυρ 18/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΛΑΓΟΥΣΩΝ 11:00:00 π.μ. COASTAL / OFFSHORE / ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 20-35 / 6-8 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ελλάδος
Κυρ 25/11 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11:00:00 π.μ. COASTAL / OFFSHORE / ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ 20-35 / 6-8 ORCi Club IRC Ν.Ο. Ελλάδος
Σαβ 08/12 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10:30:00 π.μ. ΟΡΤΣΑ - ΠΡΥΜΑ ή OFFSHORE 08/22/18 ORCi Club IRC Ν.Α. Σύνδεσμος
Κυρ 16/12 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 11:00:00 π.μ. ΤΡΙΓΩΝΙΚΗ 16 ORCi Club IRC Ν.Α.Ο. Ειρήνης & Φιλίας

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com